1 червня у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей.

На жаль, День захисту дітей  в Україні проходить в умовах повномасштабної війни. Сотні тисяч дітей були змушені тимчасово виїхати з країни, десятки тисяч перечікують повітряні тривоги в укриттях, тисячі живуть в зоні бойових дій. Війна торкнулася життя кожного маленького українця. Тому в це свято дорослим особливо важливо підтримати дітей і показати, що ми завжди поруч.

Наші воїни роблять все можливе, щоб у майбутнього України було  щасливе дитинство, повне здоров’я, радості, любові і знань. Наші діти рано подорослішали. Вони своїми маленькими рученятами пишуть листи захисникам на передову, вселяючи в них віру в перемогу. Вони збирають кошти на потреби ЗСУ, проводячи різні ярмарки й благодійні концерти. Вони моляться вночі недитячими молитвами, благаючи, щоб татко, брат чи дідусь якнайшвидше повернувся з війни живим і неушкодженим.

Агресор- росія намагається відібрати в наших малюків дитинство. Але їй точно не вдасться це зробити. Прийде час Перемоги – і дитячі посмішки засяють по всій  нашій країні, і кожен із маленьких українців буде здоровим і щасливим. Віримо в це!

Джерело

Новости Чернигова