14 березня «на щиті» востаннє повернувся додому захисник України Дмитро Губаренко

14 березня 2024 р.   29   0

14 березня прилуцьку громаду знову окропили сльози: «на щиті» востаннє повернувся додому захисник України Дмитро Губаренко. Живим коридором, не стримуючи сліз, тримаючи в руках прапори та квіти героя зустріла рідні близькі, друзі побратими та жителі громади. Не можливо знайти слова, щоб підтримати та розрадити тих, хто втратив найріднішу людину.

Дмитро народився та виріс у Прилуках. Закінчив 12 школу та місцеве СПТУ за спеціальність електрогазозварювальник. Згодом проходив строкову службу в армії. У рідному місті одружився та відкрив власну справу. Був чудовим сім’янином, батьком та чоловіком. Захоплювався пейнтболом, любив малювати аерографом та грати на гітарі. Мав грандіозні плани на життя. Та клята війна все перервала.

Після повномасштабного вторгнення Дмитро не вагаючись став на захист країни. Проходив службу у в/ч А2582 на посаді старшого бойового медика. Був умілим, сміливим та вмотивованим захисником.

Життя молодого бійця обірвалося під час виконання бойового завдання 10 березня в районі населеного пункту Вербове на Запоріжжі. У глибокому смутку залишилися рідні Дмитра – дружина Марина, донька з сином, вбиті горем батьки та вся прилуцька громада. Світлу пам’ять героя присутні вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Щотижня Прилуччина прощається із загиблими героями – своїми мужніми земляками. Ціна, яку ми платимо за нашу перемогу, є занадто високою. І це мають сьогодні усвідомлювати всі українці.

Джерело

Новости Чернигова