141,6 мільйона: мер Чернігова повернув депозит і відсотки. І знову «вклався»

Після Великодня Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко став багатшим на 848 тисяч гривень, за рахунок виплачених «Укргазбанком» відсотків за депозит.

Про дванадцяту з початку року суттєву зміну у майновому стані мера стало відомо сьогодні, 7 травня, з Єдиного державного реєстру декларацій.

Атрошенко поінформував: 5 травня «Укргазбанк» повернув йому внесок – 140,8 мільйона. Разом з відсотками сума, видана вкладнику, дорівнює 141,6 мільйона.

Наразі невідомо, чи продовжив міський голова співпрацю з цією банківською установою. Однак у графі «Видатки» він вказав, що того ж дня вніс на депозит більшу частину отриманих коштів – 100,1 мільйона.

Цікаво те, що 30 березня у щорічній декларації Атрошенко заявив про значно скромніші дивіденди від «Укргазбанку» у 2020-ому — 44,1 тисячі. Сума його активів у тій самій фінансовій установі складала 13,3 мільйона. Внески в інших банках були ще меншими.

Можна припустити: декларант доклав більшу частину від 138,5 мільйона, успадкованих після смерті батька.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: АТРОШЕНКО ОТРИМАВ У СПАДЩИНУ ВІД БАТЬКА ЕЛІТНИЙ БУДИНОК У ЦЕНТРІ ТА МАЙЖЕ 140 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Принаймні, у лютому він вказує соліднішу суму повернутого депозиту від «Укргазбанку» — 133,7 мільйона. Так само, як і дивідендів – 648,8 тисячі.

Тоді ж Атрошенко перераховує «тіло» депозита та відсотки на новий вкладний рахунок (134,4 мільйона). За кілька тижнів, у лютому, він поповнює депозит на 8,3 мільйона. А вже 15 березня перераховує 2,2 мільйона з поточного рахунку на інший. Якщо скласти та відняти, то вийде та сума, яку вкладник одержав у травні.

Фото – ілюстративне.

Источник