15-річний юнак намагався врятувати, але запізно: подробиці загибелі двох дітей з матір’ю у пожежі на Чернігівщині

Одного із хлопчиків без ознак життя на вулицю виніс місцевий житель, 15-річний Дмитро.

 

До будинку, який був у диму, хлопець зайшов, аби врятувати дітей.

 

В цей час його двоюрідна сестра та сусідка викликали рятувальників. Журналісти Суспільне Чернігів побували на місці пожежі у селі Гмирянка Ічнянської громади, де у власному будинку загинули 23-річна жінка та двоє її синів – трьох та чотирьох років.

 

Дмитро розповів, що першим зайшов у будинок під час пожежі.

 

«Раз зайшов, другий, третій – не можу зайти, бо диму повно, горить там. Не можу зайти. Цей раз заходжу, тряпку мокру на лице накинув. Відчуваю, що наштовхнувся на щось. Ліхтариком вниз, а там малий лежить. Я малого хапать, виношу на двір і трогаю пульс, а він все – мертвий. Пожарка приїхала, вікна порозбивали, повитягували і матір, і ще одного малого», – говорить Дмитро.

 

 

Хлопець каже, що хотів врятувати дітей, які були всередині. В диму він побачив палаючий диван:

 

«Не знаю, як страшно: я за малих переживав. Я їх давно знаю, з дитинства. Воно само якось… я сам забіг і кажу, щоб тряпку мені дали мокру, я забіг і все. Думав за малих, щоб їх витягти, думав вони ще живі».

 

На місце пожежі хлопця покликала його двоюрідна сестра, яка товаришувала із господаркою будинку. Жінка саме йшла до них в гості. Про дим, який йшов із вікон та дверей, вона повідомила й сусідку.

 

«Вона прийшла до неї додому, а дим же йде. Вона двері перші відкрила – дим валить. Вона прибігла до мене і каже, що отак і отак. Жанна слухавки не бере, дим валить звідусіль. Ми ж з нею пішли, а там в хату зайти не можна», – говорить місцева жителька Лариса.

 

 

Жінки викликали рятувальників.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ЧЕРНІГІВЩИНІ В ПОЖЕЖІ ЗАГИНУЛА ЖІНКА ТА ДВОЄ ЇЇ МАЛЕНЬКИХ ДІТЕЙ

 

«Ввечері я в неї вчора була: все балакали, нормально все. Сьогодні збиралася дітей в садочок вести. Вчора ж була, трогала тих діток, а сьогодні вже нема. Не знаю, од чого воно загорілося, чи од груби, чи диван. Хто зна», – каже Лариса.

 

Жінка також розповіла, що цей будинок родина купила близько року тому.

 

 

 

 

 

                                                   

 

Источник

Новости Чернигова