21 жовтня відбулось позачергове засідання комісії міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому  після відповідних засідань ради оборони області (5 жовтня і 20 жовтня) та за їх дорученням розглядалось питання про забезпечення закладів освіти, культури, охорони здоров’я, захисних споруд цивільного захисту альтернативними джерелами електроживлення, запасами води та продуктами харчування, наявності сверловин та генераторів для їх живлення.

Підсумком обговорення стало рішення комісії закінчити роботу у закладах освіти та укриттях цивільного захисту по укомплектуванню захисних споруд ємностями для питної та технічної води, облаштуванню місць для розташування людей, запасами харчових продуктів довготривалого зберігання, ліками та генераторами.

У свою чергу мешканці багатоповерхівок повинні поприбирати та облаштувати приміщення підвальні приміщення для безпечного перебування в них людей та забезпечити укриття продуктами першої необхідності, ліками та водою.

За рішенням комісії, час дії комендантської години залишається без змін. Також зберігається режим світломаскування під час дії комендантської години та обмеження використання електроенергії з 7.00 до 22.00 години.

Також було вирішено обладнати тимчасові місця обігріву населення на період осінньо-зимового періоду на випадок, якщо виникнуть проблеми з газопостачанням. У місті такими місцями, де не передбачається для обігріву використання природного газу, є прміщення спортивної школи, ліцею №1, ясла-садків №1 і №4. Також біля приміщення міського будинку культури буде облаштовано мобільний пункт обігріву.

Готуємось до всіх можливих випробувань, але віримо в краще і в Збройні Сили України. Спільними зусиллями ми все витримаємо і дочекаємось перемоги.

Джерело

Новости Чернигова