3 ОШБр: Дронова війна зараз на самому піку. Росіяни намагаються працювати FPV вночі


3 ОШБр: Дронова війна зараз на самому піку. Росіяни намагаються працювати FPV вночі

Застосування дронів на полі бою наразі перебуває у «найпіковішому» стані як з боку окупантів, так і з боку українських військ. При цьому росіяни наразі намагаються застосовувати проти Сил оборони FPV-дрони вночі. Про це в ефірі телемарафону розповів пресофіцер 3-ї окремої штурмової бригади Олександр Бородін.

Пояснюємо складні речі простими словами – підписуйся на наш YouTube

Він наголосив, що на Бахмутському напрямку наразі найскладнішим для українських військ є протистояння російській артилерії, авіації і дронам.

«Дронова війна зараз знаходиться на самому піку з обох сторін», – сказав Бородін.

Він зазначив, що росіяни запускають «багато» дронів, проте конкретну кількість підрахувати важко. Це можуть бути «десятки» FPV-дронів, що запускаються з певної ділянки фронту, на якійсь зосереджена одна російська рота.

«Я вже не кажу про дрони більш складні, які працюють по САУ і танках. FPV у них достатньо багато, і вони вже натренувались, але треба зазначити, що і у нас… По FPV – в якомусь плані паритет. Але це така гонка з ускладненнями – хто краще підготується, у кого буде краще РЕБ, хто краще зрозумів якісь нові фішки. До прикладу, зараз росіяни намагаються працювати FPV вночі. Вони ставлять відповідні камери. Це поки у них на низькому рівні, але вони працюють над цим», – сказав Бородін.

  • 11 листопада представник ЗСУ Фітьо повідомив, що на Бахмутському напрямку російські окупанти вже не стоять в обороні та почали атакувати з новою силою.
  • 13 листопада у ЗСУ повідомили про випадки «повітряних боїв» між безпілотниками. 

Читайте також: Камікадзе, розвідники, бомбери. На фронт вирушать 2000+ вітчизняних «пташок» – фото

Джерело

Новости Чернигова