
Вночі росіяни обстріляли Запоріжжя і влучили у багатоповерхівку.
Наразі відомо про трьох загиблих. П‘ятеро людей в лікарні і ще 20 – евакуйовано.
Про це повідомив Андрій Єрмак.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПРИКОРДОННИКИ «ПРИЗЕМЛИЛИ» ВОРОЖИЙ РОЗВІДУВАЛЬНИЙ ДРОН НА ЧЕРНІГІВЩИНІ
«Люди спали в себе вдома, але для терористів житлові будинки — це також «військові цілі». Розплата буде», – повідомив він.


