3 загиблих, 5 в лікарні та 20 евакуйовано: росіяни влучили в багатоповерхівку Запоріжжя

Вночі росіяни обстріляли Запоріжжя і влучили у багатоповерхівку.

 

Наразі відомо про трьох загиблих. П‘ятеро людей в лікарні і ще 20 – евакуйовано.

 

Про це повідомив Андрій Єрмак.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПРИКОРДОННИКИ «ПРИЗЕМЛИЛИ» ВОРОЖИЙ РОЗВІДУВАЛЬНИЙ ДРОН НА ЧЕРНІГІВЩИНІ

 

«Люди спали в себе вдома, але для терористів житлові будинки — це також «військові цілі». Розплата буде», – повідомив він.

 

 

 

 

 

 

 

                                                   

Источник

Новости Чернигова