33 з 42 чернігівських депутатів сподобалося у міській раді. Вони хочуть продовження

У Чернігові 33 чинних депутати міської ради повторно боротимуться за 42 депутатські мандати, а один за посаду міського голови на виборах 25 жовтня 2020 року. 

Експерти «Агенції міських ініціатив» з’ясували, хто з чинних депутатів Чернігівської міської ради повторно змагається за довіру мешканців міста.

Загалом до міської ради своїх кандидатів висунули 10 політичних партій – «Рідний дім», «Слуга народу», «Європейська солідарність», «Батьківщина», «Голос», «Опозиційна платформа – За життя», «За майбутнє», «Сила і честь», «Радикальна партія Олега Ляшка» та «Наш край».

Дев’ять чинних депутатів не берутьучасть у виборчій кампанії. Із фракції «Радикальна партія Олега Ляшка» не балотується Ірина Березинець, а із фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» – Сергій Воробйов та Олександр Тарасовець.

Троє чинних депутатів із фракції «Самопоміч» не будуть балотуватись на наступну каденцію – це Володимир Зуб, Віталій Козирев та Дмитро Койдан і один депутат з фракції «Батьківщина» – Микола Миргородський

Микола Носко із фракції «Наш край», а Ярослав Ковтун з фракції «Демальянс» повторно також не балотуються.

Інші 33 депутати обрали для себе наступні партійні списки:

• Рідній дім – 12 діючих депутатів (троє зайшли у 2015 році від «Нашого краю», двоє від «Самопомочі», семеро – від БПП Солідарність)

• Сила і честь – 2 діючі депутати (обидва 5 років тому обиралися від ОПЗЖ)

• Європейська солідарність – 1 діючий депутат (у 2015 обирався від ДемАльянсу)

• Слуга народу – 6 діючих депутатів (5 років тому четверо стали депутатами за списками «Нашого краю», ще двоє – за списками «Самопомочі»)

• Радикальна партія Олега Ляшка – 2 діючі депутатки (обидві не змінили партію)

• Наш край – 3 діючі депутати (всі під прапорами тієї самої партії)

• Батьківщина – 6 діючих депутатів (усі й стали депутатами у 2015 році від «Батьківщини»)

• ОПЗЖ – 1 діючий депутат (не змінив партію)

Таким чином, з 33 депутатів, що вирішили продовжувати свою діяльність у міській раді, 21 обрали для себе іншу політичну силу і лише 12 залишилися у лавах тих самих партій.

Источник

Новости Чернигова