4 роки бездіяльності. Чи дочекаються прилучани оновленого рентген-кабінету в дитячій лікарні?

25 червня 2024 р.   26   0

Саме так подивилась Ольга Попенко на представника підрядної організації під час відвідування дитячої лікарні.

Представник компанії, яка виконує ремонт майбутнього рентген-кабінету прилуцької дитячої лікарні Віктор Старцев апелює до міської голови Ольги Попенко. З його слів, 4 місяці чекає на фінансування з міського бюджету вже проведених робіт, а це до 90% запланованого у договорі.

Також компанія за власний рахунок виконала ще додаткові роботи, які не були передбачені договором. Йдеться про демонтаж санвузла у сусідньому приміщенні.

Компанія для проведення всіх робіт має спеціалізовані ліцензії та сертифікати з відповідним класом складності.

Ольга Попенко підрядника слухає неохоче, тому про те, що ще варто зробити Віктор Старцев вигукує вже їй вслід.

Весь цей час роботу знімальної групи каналу «ТІМ+» намагалася блокувати інша знімальна група комунального телеканалу «ТБ Прилуки». Це робить і журналістка, і безпосередньо сама директорка телеканалу за допомогою вхідних дверей. Синхронно з міською головою та її супроводом комунальні журналісти їдуть геть.

Віктор Старцев пояснює, про інспекцію робіт від міської голови дізнався від Олесі Цибенко, яка наразі очолює роботу дитячої лікарні. Коментувати ситуацію на камеру вона відмовилась.

Зі слів пана Старцеві, якби вони мали гроші постійно, а не час від часу, то вони закінчили би всі роботи за тиждень. Але зараз вони мають заробляти на гроші на інших об’єктах, щоби витрачати їх на прилуцьку дитячу лікарню.

Згідно договору, який опублікований на майданчику «Прозорро» вартість капітального ремонту приміщення рентген-кабінету у Прилуцькій міській дитячій лікарні становить 2 млн 94 тис. грн. Роботи стартували у лютому, завершити їх мають до 31 серпня. При цьому підрядник скаржиться, що до цього часу не отримав за зроблене жодної копійки.

Нагадаємо, гроші на рентген-кабінет у дитячій лікарні депутати міської ради виділяли двічі: спочатку у листопаді минулого року, а після того, як їх не встигли освоїти до кінця бюджетного року у грудні перенесли вже на 2024 рік. У попередньому році для цього також розробили необхідну проектно-кошторисну документацію. Таким чином у закладі готують приміщення для початку роботи нового рентген-діагностичного комплексу. Його Прилуки отримали завдяки перемозі у пілотному обласному проекті «Всеукраїнський громадський бюджет» у 2020 році. Всі наступні 4 роки обладнання лишалось незадіяним та припадало пилом у пакувальних коробках.

Від редакції prk.city: А ось для порівняння, як подана тая ж інспекція від Попенко комунальними журналістами:

Про проблеми з оплатою за виконані роботи згадується у сюжеті лише побіжно, а про те, що комунальний телеканал ганебно заважав роботі інших засобів масової інформації взагалі ні чичирк! Мовляв, у нас все «красіво»!

Джерело

Новости Чернигова