5 порад по облаштуванню продуктового магазину

Сьогодні в інтернеті можна знайти багато різноманітних варіантів облаштування магазину на будь-який смак. Проте більшість з них можуть виявитися привабливими лише назовні, проте бути непрактичними у повсякденному житті. Тож яким повинно бути найкраще торгове обладнання для магазину? Давайте це з’ясуємо.

Враховуйте розміри меблів

Найважливішим для магазину є придбання таких меблів, що зможуть вмістити в себе весь товар, але при цьому не матимуть надто великих розмірів. Ви можете максимально ефективно використовувати простір біля стіни, наприклад розміщуючи на верхніх полицях товарні запаси. Проте варто пам’ятати, що торгове обладнання, яке розміщене посеред магазину повинно бути значно нижче – до 170 см заввишки. Сучасні магазинні стелажі дозволяють змінювати висоту полиць, що дозволяє правильно розташовувати як високі, так і низькі товари. Проте потрібно брати до уваги їх максимальну вантажопідйомність.

Використовуйте перфоровані стелажі

Моделі з полицями є надзвичайно поширеними, проте цей варіант обладнання є оптимальним далеко не завжди. Перфоровані стелажі дозволяють зручно та естетично розмістити товари, які в інший спосіб неможливо добре представити покупцям. Насамперед це підвісні товари, наприклад, продукція, що упакована в блістери.

Використовуйте спеціалізовані стійки

Таке обладнання може призначатися окремо для овочів, фруктів, хліба, книжок тощо. Його використання дозволяє створити найбільш привабливу викладку певного виду товарів, виділити їх та привернути увагу клієнтів.

Відповідально підходьте до вибору кольору

Зовнішній вигляд і естетика меблів мають велике значення, адже саме на це звертають увагу покупці, які вперше завітали до магазину. Тож найкраще не вибирати стелажі та стійки, на яких дуже сильно помітні забруднення. Замість білих стелажів найчастіше купують моделі кольору антрацит або такі, що стилізовані під натуральну деревину.

Залучайте фахівців до оснащення торгового простору

Навіть якщо ви маєте відмінне почуття стилю та смаку, а також знаєте яке обладнання потрібне у вашому магазині, краще довіритися професіоналам. Вони зможуть подбати одночасно і про функціональність простору і про його зовнішній вигляд – дві сфери, поєднати які інколи буває доволі непросто. Наявність необхідного досвіду та знань дозволяє фахівцям втілити плани та ідеї власника у життя та водночас подбати про дотримання ключових критеріїв створення зручного магазину. Таким чином ви зможете заощадити власні сили та час, а також гарантовано отримаєте красивий магазин з гарантією практичності.

Источник: https://avalaks.com.ua/

Источник