927 чоловік на Чернігівщині вакцинувалися бустерною дозою. Серед них – заступниця голови ОДА

14 січня у Чернігівській районній лікарні бустерною (третьою) дозою антиковідної вакцини щепилася заступниця голови облдержадміністрації Жанна Шерстюк.

За інформацією прес-служби ОДА, чиновниця вирішила зробити це, щойно в Україні дозволили втретє вакцинуватися всім бажаючим.

Вона поінформувала: в області станом на 14 січня повний курс щеплення (2 дози) отримали 371 449 осіб, з яких 33 особи мають додаткову вакцинацію та 927 – бустерну.

«Зараз із бажанням щепитися третьою дозою до нас приходять багато медичних працівників, бо вони, як то кажуть, працюють «на передовій» і хочуть всіма можливими засобами убезпечити себе від коронавірусу. Також багато людей приходить з-поміж тих, хто сам хворів чи хтось з їхніх близьких чи знайомих перенесли Covid-19 у тяжкій формі», — розповіла сімейна лікарка Чернігівської ЦРЛ Оксана Логвінчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОЛЕГ ЛЯШКО ВАКЦИНУВАВСЯ У ЛІКАРНІ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ

Нагадаємо, що оптимальний термін ревакцинації – від 6 до 9 місяців після завершення первинного курсу, незалежно від того, якою вакциною щепилася людина.

Для бустерної дози перевагу надаватимуть препаратам Moderna або Comirnaty від Pfizer-BioNTech, незалежно від того, якою вакциною була щеплена людина. Тим, хто отримав перші два щеплення вакциною CoronaVac від Sinovac Biotech, для третього лікарі радять вакцину Pfizer.

Фото – прес-служба ОДА

Источник