Аби не вивозити будівельне сміття на полігон ним вирішили закопати зливову систему

08 травня 2024 р.   12   0

Аби не вивозити будівельне сміття на полігон, з дозволу керівництва КП «Послуга», ним вирішили закопати канаву, яка виконувала роль зливової каналізації.

Жителі вулиці Гвардійська, Івана Мазепи та Лесі Українки вже протягом місяця воюють із беззаконням. Та ця боротьба нагадує війну з вітряками, бо ж їх ніхто не чує і на їхнє обурення не зважає, нахабно роблячи свою брудну справу, попри людський супротив.

Через цю скандальну історію люди вже бояться показувати свої обличчя, проте хочуть аби справедливість відновилася, бо ж не може кожен, кому заманеться, займатися самоуправством.

Та не так людей обурює стихійне звалище з будівельного сміття у них під дворами, як самовільне засипання канави, яка десятками років рятувала їх двори від підтоплень.

Разом зі зливовою незаконно засипали і комунікації, які проходять саме у цьому місці, нарікають місцеві.

Місцеві розповідають, що процесом засипання канави особисто керував очільник «Послуги» Сергій Страхов. Сама ж компанія, яка проводила земляні роботи — з Дніпра. А займається вона демонтажем будівлі колишньої типографії. Тож аби не вивозити будівельний хлам на полігон, домовилася з «Послугою» закопати його у людей під дворами на сусідній вулиці. І швидко і економно, на наслідки ніхто не зважає.

Їдемо на «Послугу», аби особисто запитати в керівника, чи має він дозвіл на земляні роботи по вулиці Гвардійській і на якій підставі невідома компанія з Дніпра перевернула там усе догори дригом. Та керівник на робочому місці відсутній. А відтак вирушаємо до Прилуцької міської ради, аби поспілкуватися з першим новопризначеним профільним заступником, бо він про проблему вже добре знає від журналістів.

Тижнем раніше ми просили втрутитися та розібратися в ситуації. Тоді він дійсно проявив цікавість, та навіть пообіцяв 3 травня дати коментар. Але перестав виходити на зв’язок. Нам пощастило застали пана Даніїла на робочому місці і він вже майже почав говорити, як раптом очільниця міста пані Попенко пішла на випередження і терміново викликала до свого кабінету аби насварити за коментарі для ТІМа. Після «розбору польотів» пан Даніїл виходить не говіркий і звісно що нічого не коментує.

Проте наш телеканал і надалі триматиме руку на пульсі, бо все має бути законно, а за протизаконні дії хтось таки має понести відповідальність, бо ж це не єдина локація в місті, куди незаконно вивозять будівельне сміття, аби не витрачатися на полігон.

Джерело

Новости Чернигова