Андрій Шемець очолив департамент Чернігівської ОДА

З 23 червня директором Департаменту сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації є Андрій Шемець.

Про це кореспонденту Високого Валу телефоном він повідомив особисто.

Новопризначеному керівнику 37 років. Андрій Миколайович закінчив Чернігівський державний інститут економіки і управління за спеціальністю «Соціальна робота» та Чернігівський державний технологічний університет (магістр державного управління).

Працював у 2006 – 2012 роках – головним спеціалістом управління у справах сім’ї та молоді ОДА.

У 2012 – 2013 був головним спеціалістом Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА. З 2015-го присвятив себе політичній діяльності. За словами Шемця, був помічником публічної особи.

Разом з тим, 2019 року його реєстрували як уповноважену особу від «Української стратегії» Гройсмана в одномандатному окрузі №205 (Чернігів) на позачергових виборах до парламенту. Того ж року Шемець був довіреною особою кандидата у Президенти Валентина Наливайченка в окрузі №206.

З 2020-го і до призначення на посаду працював заступником директора департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації.

«Серед перших кроків, які планую на новій посаді – підтримка і розвиток олімпійських видів спорту, проведення чемпіонатів області, підготовка спортсменів до чемпіонатів України і Європи. Як ви бачите, цього і минулого року наші спортсмени досягли результатів, яких не було за останні 20-30 років. У планах — активна робота щодо розвитку спортивної інфраструктури, аби врахувати потреби об`єднаних громад та укрупнених районів. Також активна реалізація програми Президента «Здорова країна», що має покращити рухову активність людей. Хочемо відкрити в області відділення плавання, кікбоксингу, пляжного волейболу», – заявив Андрій Миколайович.

Фото з мережі

.

Источник