Англійська мова: знайомство зі світом мови для учнів 4 класу

Англійська мова – важливий інструмент спілкування у світі. Вчити мову з раннього віку означає відкрити перед дитиною безліч можливостей спілкування, подорожей і навчання. У цій статті ми розповімо, які знання та навички можна отримати при вивченні англійської мови у 4 класі.

Веселі римування: освоюємо англійську абетку через гру

Для учнів четвертого класу знайомство з англійською мовою починається з освоєння англійської абетки. Щоб зробити процес захоплюючим і незабутнім, використовуйте веселі римування. Це допоможе дітям запам'ятати звуки літер та правильну їхню вимову. Наприклад:

А — Apple, ant, alligator;

B — Ball, bear, banana;

C — Cat, cow, car.

Такі римування допоможуть учням швидше запам'ятати англійську абетку і почати освоювати читання та вимову нових слів.

 

Основи граматики: вивчаємо будову речень та частотні дієслова

 

У рамках вивчення англійської мови у 4 класі, учні починають освоювати основи граматики використовуючи книжка ангійська мова 4 клас. Вони навчаються будувати прості речення, правильно використовувати дієслова та прикметники. Особлива увага приділяється так званим частотним дієсловам, які є невід'ємною частиною англійської мови. Наприклад:

Do you like apples? — Тобі подобаються яблука?

I can swim. — Я вмію плавати.

She has a cat. — Має кішку.

Знайомство з граматикою допоможе учням складати прості пропозиції англійською мовою та говорити про свої інтереси, дії та уподобання.

Подорож країнами: дізнаємося про географію англомовного світу

 

Вивчення англійської мови невіддільне від знайомства з країнами, де вона є офіційною мовою. Подорожуючи разом з учнями цими країнами на уроках, можна познайомити їх з їхньою географією, пам'ятками, культурою та традиціями. Це допоможе учням отримати уявлення про мир за межами своєї країни та розвинути інтерес до подорожей та вивчення інших культур.

Література англійською: від популярних казок до сучасних авторів

 

Читання літератури англійською відкриває перед учнями нові світи та допомагає розвивати навички читання та розуміння тексту. У четвертому класі учні можуть вивчати як відомі казки та казкові персонажі англійською, так і твори сучасних авторів. Читання книг англійською мовою допомагає учням розширити словниковий запас, розвинути мовну інтуїцію та підвищити свою грамотність.

Вивчення англійської мови у 4 класі не тільки корисне заняття, а й весела пригода. Разом із веселими римуваннями, вивченням базової граматики, подорожчю країнами та читанням літератури англійською мовою, учні отримують можливість розширити свої горизонти та захопитися світом мови.

Источник

Новости Чернигова