Апеляційна палата ВАКС скасувала вирок щодо Артура Герасимова

КИЇВ. 16 листопада. УНН. Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду скасувала обвинувальний вирок співголові фракції «Європейська Солідарність» Артуру Герасимову за недекларування майна в Іспанії, повідомила пресслужба політсили, передає УНН.

Цитата

«Вирок Вищого антикорупційного суду від 17 серпня 2023 року, яким Герасимова Артура Володимировича визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.336-2 КК України (у редакції Закону України від 04.12.2020 № 107); призначеного покарання з п.1 ч.1 ст.49, ч5 ст.74 КК України — скасувати», — ідеться в рішенні суду.

Деталі

Як повідомлялося, колегія суддів ВАКС на засіданні 17 серпня визнала Герасимова винним у внесенні завідомо недостовірних відомостей до щорічної декларації за 2020 рік.

Нардепу призначили покарання у вигляді штрафу в розмірі 3000 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян із позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій представника влади в органах державної влади строком на 1 рік, однак у зв’язку із закінченням строків давності його було звільнено від відбування покарання.

Згідно з матеріалами справи, нардеп не вніс до виправленої декларації за 2020 рік відомостей про належні йому та його дружині двоповерхове житлове приміщення і паркомісце, розташовані в Королівстві Іспанія, загальною вартістю EUR252 тис., а також про наявність грошових активів у розмірі $1657, розміщених на рахунках в одному з українських банків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За хабар у понад 2 мільйони грн: Апеляційна палата ВАКС лишила мера Сум відстороненим від посади

Джерело: УНН

Новости Чернигова