Атрошенко порівняв російську армію з фашистами

 

«У Чернігів треба надсилати прокурорів із Гааги та фіксувати заборонену зброю. Льотчики – бездушні мерзоти та фашисти. Вони спеціально скидають бомби на житлові мікрорайони», — про це заявив мер Чернігова Владислав Атрошенко в інтервью Дмитру Гордону.

 

«Ми розумієм відповідальність, розуміємо, що, відстоюючи Чернігів, ми відстоюєм і Київ», — сказав він в інтерв'ю Дмитрію Гордону. "Ми обов'язково виграємо цю війну. Любою ціною. Ми однозначно устоїм. Але якою ціною і якою кров'ю – невідомо. І наскільки швидко. Я вірю в чернігівців. Я хочу сказати, що сьогодні чернігівцями пишається уся Україна… будемо битися до кінця», — сказав Владислав Атрошенко.

 

Мер Чернігова зазначив, що у ці важкі для України дні Чернігів як ніколи згуртувався. Бо ворог нещадний, убиває мирних жителів.

 

«Ми ховаємо людей у ​​траншеї, складаємо їх до ряду, щоб потім нормально перепоховати», — наголосив Владислав Атрошенко. — Це реальний геноцид – свідоме знищення українців».

 

Керівник мерії вказав на те, що Чернігів — багатонаціональне місто, тут ніколи нікого не притісняли, як за національною ознакою, так і за будь-якою. Тут живе багато росіян, і до них завжди ставилися з великою повагою. Але сьогоднішня ворожа поведінка з боку Росії все перекреслила.

 

«100% жителів Чернігова ненавидять росіян – їх вважають фашистами та нелюдами, – заявив мер. — Після артобстрілів та бомбардувань є велика кількість загиблих. У місті кошмарні руйнування – не впізнаю свого міста. Росіяни хочуть переплюнути фашистів у знищенні міст. Путін – божевільний параноїк».

 

У Чернігові багато змішаних шлюбів і це нікому не заважало жити у спокої та злагоді. Тим більше, що має дружину російську. Він висловив своє ставлення до військових та представників територіальної оборони.

 

"Схиляю голову і стою на колінах перед нашими військовими — це герої", — сказав мер. — Ми виграємо за будь-яку ціну та будь-якими жертвами. Але якщо потім знову продовжать розкрадати Україну – треба цим людям голови відрізати та складати у целофанові пакети».

 

Незважаючи на перевагу техніки РФ, захисники України виявляють героїчні та самовіддані вчинки.

 

«У ворога страшне озброєння, але ми однозначно встоїмо, – охарактеризував Владислав Атрошенко. 

Источник

Новости Чернигова