Бахмаччина продовжує співпрацю з UNICEF

   

Бахмацька міська рада продовжує співпрацю з Міжнародною організацією UNICEF. До речі, ми одна із семи громад Чернігівщини, що відібрана UNICEF для довготривалого комплексного співробітництва.

   Тож у ході сьогоднішнього спілкування обговорили подальші напрямки співпраці у різних галузях, зокрема, у сфері водопостачання, санітарії та гігієни; медицини, освіти, культури, молодіжної політики та соціального захисту. Так як у фокусі UNICEF – діти, тож першочергово зупинилися на реалізації ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді».

   Детально обговорили проблемні питання і можливі шляхи їх реалізації. Наразі озвучили своє бачення, визначилися з першочерговими потребами та з контактними особами. Наступний етап — фахівці організації здійснять оцінку потреб громади (із запропонованих) і відберуть ключові проєкти, які прямо чи опосередковано спрямовані на підтримку дітей і молоді, та згодом будуть реалізовані в громаді.

   Важливо, що співпраця з UNICEF передбачає низку навчальних програм, спільних мікропроєктів та практичну допомогу у вигляді необхідного обладнання для закладів освіти, медицини та соціальних служб.

   Ми вдячні міжнародними партнерам за увагу до нашої громади та за вже надану допомогу.

Источник

Новости Чернигова