Байден зустрівся з Дудою у Польщі – фото, відео


Байден зустрівся з Дудою у Польщі – фото, відео

Джо Байден і Анджей Дуда (Фото — Twitter канцелярії президента Польщі)

Президент США Джо Байден зустрівся у Варшаві з польським лідером Анджеєм Дудою. Фото та відео опублікувала пресслужба президента Польщі.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

«Починається історичний, другий менш ніж за рік візит президента США до Польщі. Це чіткий сигнал про участь США у забезпеченні безпеки нашої частини Європи», – йдеться у повідомленні.

У Дуди заявили, що візит Байдена до Варшави свідчить про безпрецедентну роль, яку Польща відіграє сьогодні в системі міжнародної безпеки та підтримці воюючої України.

Зараз у президентському палаці триває бесіда лідерів США та Польщі, зокрема щодо безпеки Польщі та східного флангу НАТО.


Байден зустрівся з Дудою у Польщі – фото, відео

Очікується, що пізніше Байден виступить із промовою, присвяченою річниці неспровокованого російського вторгнення в Україну.

Представник адміністрації президента США з нацбезпеки Джон Кірбі раніше говорив, що промова, ймовірно, міститиме послання до російського диктатора Володимира Путіна.


Байден зустрівся з Дудою у Польщі – фото, відео

  • Вчора Байден приїхав до Києва із неанонсованим візитом. Поїздку до останнього тримали у секреті, Байден добирався до України потягом від польського кордону. Перед візитом американського лідера в Україну адміністрація США зв’язувалася з РФ, щоб уникнути прямого конфлікту між двома ядерними державами.
  • Зеленський заявив, що обговорив із Байденом передання озброєнь великої дальності.
  • Байден анонсував додаткову допомогу Україні на $2,5 млрд.

Читайте також: «Стратегічна поразка Путіна». Як пройшов історичний візит Джо Байдена до Києва

Джерело