«Батьківщина» ініціює проведення референдуму з п’яти важливих питань ВІДЕО

Не влада, а саме українці мають вирішити важливі для країни питання. Такі, як продаж землі, приватизація стратегічних об’єктів, легалізація грального бізнесу та марихуани, постачання українського газу для населення за зниженими цінами. І дати відповіді на це народ має на референдумі, який ініціює партія «Батьківщина».

 

«Ми оголошуємо, що починаємо організацію проведення референдумів з 5 питань. Перше найважливіше – чи погоджується український народ на продаж сільськогосподарської землі. Це питання існування і життя і не спитати у народу не можливо», — наголосила лідерка ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

 

Лише днями президент підписав закон про референдум. В ньому чимало бюрократії та складних процедур. Зокрема, ініціативна група має за 90 днів зібрати 3 мільйони підписів, що є надважким завданням. На це був і розрахунок влади, заявила Юлія Тимошенко. Проте за її словами, «Батьківщина» вже зараз готова стати пліч-о-пліч з людьми.

 

«Ми, як команда, провели навчання по всій країні, як проводити референдум. Провели селекторні наради, щоб провести усі організаційні заходи з усім активом, який готовий організувати референдум по цим питанням. Зібрали ініціативну групу, яка включає 10 тисяч учасників», — сказала Тимошенко.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛИШЕ ТИМОШЕНКО ТА «БАТЬКІВЩИНА» РЕАЛЬНО БОРЮТЬСЯ ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ, – ЕКСПЕРТ

 

Народний депутат України з Чернігівщини Валерій Дубіль каже, що наша область готова організувати референдум. Є люди та бажання громадян змінити на краще ситуацію в країні.

 

«В Чернігівській області зараз формуються ініціативні групи. Вони будуть в кожній громаді. На сьогодні – це загалом 328 чоловік. Бачимо велике бажання людей допомагати в цьому напрямку, адже і питання землі, і тарифів на газ, сьогодні хвилює людей. Я сподіваюсь, що влада не завадить проведенню референдуму і ми побачимо реальну народну думку», — зазначив народний депутат України, заступник голови партії «Батьківщина» Валерій Дубіль.

 

Референдум з 5 питань: щодо продажу землі, приватизації стратегічних підприємств, легалізації казино та марихуани, а також ціни на газ, має відновити справедливість та змінити курс діючої влади, впевнені у «Батьківщині».

 

 

Источник

Новости Чернигова