Без конкурсу: Наталія Левочко очолить телеканал «Новий Чернігів»

Телеведуча телеканалу «Дитинець» Наталія Левочко з 1 квітня змінить роботу.

Стане директором іншого – «Нового Чернігова». Без будь-якого конкурсу, просто на підставі заяви.

Рішення про призначення міська рада Чернігова ухвалила сьогодні, 25 березня. «За» проголосували 36 депутатів, «проти» — 0, утрималися – 1, не голосувало – 2.

Перед цим депутатський корпус затвердив звільнення директора комунального підприємства «Телерадіоагенство «Новий Чернігів» Ольги Капустян, «у зв’язку з виходом на пенсію». Вона очолювала міське ЗМІ з 1995 року. Заяву подала 11 березня. Вже наступного дня Левочко написала свою.

Телеканал, на якому вона працює нині, пов`язують з особою Атрошенка. Останній, представляючи кандидатуру, наголошував: Левочко має 17-річний досвід в журналістиці, а навички менеджера і керівника здобуде впродовж тих 3 років, на які з нею укладе контракт.

Щоправда, саме призначення проходило без обговорення та розгляду інших кандидатур. Депутат Ірина Соломаха резонно зауважила: було б доречно запропонувати ще когось. На це секретар міської ради Олександр Ломако дав дивне пояснення – кандидатуру Левочко погодили усі постійні комісії мерії.

«Якби були сумніви, був би конкурс», — сказав Ломако.

Нагадаємо, свого часу Атрошенко обіцяв, що начальників структурних підрозділів, керівників комунальних підприємств та інших посадовців призначатимуть виключно після відкритих та прозорих конкурсів.

Источник

Новости Чернигова