БФ молодіжної ініціативи «Надія» передав допомогу шпиталям Донеччини. ФОТО

Команда Благодійного фонду молодіжної ініціативи «Надія» разом з партнерами здійснила гуманітарну місію на Схід.

Команда фонду доставила медичне обладнання і витратні матеріали у лікарні Петропавлівки, Покровська, Краматорська, Дружківки, а також дорогою передали допомогу медикам з Торецьку.

«Разом з командою фонду «Надія» та партнерами ми відвідали лікарні, військові госпіталі та місця розташування медичних військових частин. Зокрема, у Дружківку доставили електрохірупгічний апарат, медичний відсмоктувач, апарат для герметизації судин та інше медичне обладнання. Це стало можливим завдяки нашим спільним зусиллям з Андрієм Здесенко, Денисом Парамоновим, Святославом Нечипоренко та EDG-group, Валентином Петренко. Це надзвичайно важлива допомога військовому шпиталю, адже медики тут щоденно проводять складні операції, рятуючи життя поранених військових. І від того, наскільки добре буде оснащений шпиталь, напряму залежить якісь і ефективність допомоги, яку вони зможуть надати. Особливо – у випадках, коли відлік часу іде буквально на хвилини», – розповів голова наглядової ради фонду, перший заступник голови комітету ВР з питань здоровʼя нації. Валерій Дубіль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БФ МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ «НАДІЯ» ПЕРЕДАВ ДОПОМОГУ ОДНОМУ З ВІЙСЬКОВИХ ГОСПІТАЛІВ. ФОТО

Крім обладнання, волонтери «Надії» передали партію медичних матеріалів від Наталії Некрасової, ТОВ «Elvim» в особі Ігоря Думана і ТОВ «Медідея» медичній роті однієї з військових частин.

Медичні вантажі також доставили у лікарні Покровська, Краматорська, а також передали медикам Торецька. Цю допомогу допомогли зібрати GEM в партнерстві з Howard G. Buffett Foundation, Revival Foundation, Eltech Trust, Благодійний фонд Дениса Парамонова.

Источник

Новости Чернигова