Білий Бик уже на порозі: чого очікувати у 2021 році чернігівцям всіх знаків зодіаку

2021 рік – це рік не просто Білого, а ще й Металевого Бика, і саме тому, за словами багатьох астрологів, увесь новий рік стане ідеальним часом для старту будь-якої справи – бізнесу, весілля або зведення будинку. Символ 2021 року буде якомога більше допомагати всім, хто створює щось на довгі роки. Особливо пощастить майстрам і землеробам, які своєю працею зможуть забезпечити стабільний дохід протягом усього року. А тепер звернемо увагу на кожен знак зодіаку окремо.

Овен (21.03 – 20.04)

Для Овнів прийдешній рік буде однозначно багатий на новівраження. Варто очікувати поліпшення справ на робочому фронті, а можливо, навіть і підвищення по кар’єрній драбині.З Овнами у 2021 році можуть статись і неприємні казуси, тому будьте обережні. Як то кажуть, язик твій – ворог твій, і тому краще завжди думати наперед і обмірковувати кожне своє слово, адже наслідки можуть бути непоправні. З фінансами на початку року можуть виникнути проблеми, але з кожним новим місяцем справи будуть іти вгору, разом із вашими професійними навичками. На Овніву новому році очікує доволі несподівана зустріч, яка в подальшому має перспективу перейти в серйозні стосунки.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям у 2021 році заряду енергії та потенціалу для здійснення своїх бажань не бракуватиме. Цей заряд енергії пошириться на робочі моменти, а також і на багато інших сфер життя. Астрологи стверджують, що Тельцям необхідно розібратися зі своїм колом спілкування і, можливо, його дещо «перетасувати». Адже в ньому обов’язково знайдуться заздрісні люди, що своїм негативом крадуть таку важливу життєву силу. Наступного року Бик дозволить Тельцю відчути щастя в дрібницях. Шукайте можливості поїхати у відпустку, аби відпустити все погане та знайти для себе щось нове й позитивне. Релаксуйте за читанням нових книг якомога частіше. І пам’ятайте: той, хто знайде душевний спокій, обов’язково матиме відповіді на питання, які так давно шукає.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Металевий Бик подарує представникам знаку Близнюків надзвичайну мотивацію до саморозвитку. Почніть більше займатися улюбленими хобі, і навіть можна задуматись, щоб перетворити їх у справу всього свого життя. Близнюки в новому році точно готові відкрити себе для оточуючих з абсолютно несподіваних сторін. Ви розвинете в собі витримку, труднощі стануть для вас легкою здобиччю, а коло вашого спілкування розшириться до раніше нечуваних масштабів. У новому для вас життєвому вирі не забувайте піклуватися про своє здоров’я, адже в році Бика воно повинно бути відповідним. У взаєминахБлизнюки вийдуть на новий для себе рівень. Намагайтеся надавати більше підтримки та турботи вашій другій «половинці», і ці старання повернуться сторицею.

Рак (22.06 – 22.07)

Раки в новому році мають зібрати всю свою волю в кулак і сказати рішуче«ні» власній замкнутості, набридливій роботі та людям, з якими їм некомфортно. Для Раків головне налаштуватись таким чином, аби їхнє життя приносило їм максимум задоволення, а Білий Бик має цьому неабияк посприяти. Не стримуйте своїх емоцій та будьте самими собою. Астрологи кажуть, що представникам символу Рака у році Бика варто спробувати відмовитися від сприймання абсолютно всього надто близько до серця і намагатися підходити до всіх ситуацій з холодним розумом. Якщо ви зможете це зробити,усі подальші ваші плани мають гарантію вилитися в успішний результат.

Лев (23.07 – 21.08)

2021 рік для Левів виявиться переломним, адже Бик випробуватиме їхна міцність. Цілком імовірно,на роботі у вас з’являться конкуренти, які краще за вас виконуватимуть доручення. Це поставить під загрозу вашу компетентність у справі. Прислухайтеся до дзвіночків інтуїції. Будьте люб’язні з колегами і найбільшу увагу зверніть на власну сім’ю. Відвідайте батьків, допоможіть бабусі з дідусем, поспілкуйтеся з братами і сестрами. Саме в зближенні з сім’єю ви знайдете те натхнення, яке вам так прагне показати Білий Металевий Бик.

Діва (22.08 – 23.09)

Зірки для представників цього знаку у 2021 році налаштовані оптимістично. Усі складнощі та проблеми залишаться у 2020-му, і з новим роком ви перегорнете чергову сторінку свого життя.Але попри це обов’язково проаналізуйте все, що з вами сталося минулого року, абидістатиурокта користь із цього на весь рік Бика. Дівам астрологи прогнозують початок нового етапу в житті, тому не дивуйтесь якщо ви раптом зміните житло, роботу або у вас з’являться нові романтичні стосунки. Живучи в році Бика, Дівам варто задуматися над тим, щоб відкладати кошти, адже нова власна справа вже не за горами.

Терези (24.09–03.10)

На початку 2021 року Терези постануть перед вибором. Потрібно буде обрати між дотриманням власних цінностей та цінностей вашого оточення, яке безперечно на вас тиснутиме. Але не варто нервувати. Краще зберігати спокій та подумати над своїми пріоритетами та про найважливіші для вас у житті речі. З вами можуть частенько траплятись речі, які вам не подобаються, але не варто засмучуватись і сильно перейматись з цього приводу. Терези завжди знайдуть компроміс і втримають рівновагу, якщо зможуть чітко продумати стратегію і навести точні аргументи. З фінансами справа значно покращиться, але для цього варто добре подумати,куди вкладати кошти.

Скорпіон (24.10-22.11)

Бик не буде конфліктувати зі Скорпіонами, а навпаки, сприятиме представникам даного знаку в різноманітних сферах життя. Увесь 2021 рік Скорпіонів будуть переслідувати деталі, в яких Бик намагатиметься показати всю красу світу, людей, а не тільки їх недоліки.

У новому році спробуйте бути добрішими, більше довіряйте оточенню і не бійтеся, що вас зрадять або засудять. Через досить вагомий хід фінансових справ Скорпіони зможуть сміливо зайнятися благодійністю. Поменше критикуйте та контролюйтесвою кохану людину – до добра це точно не доведе. Дозвольте їй проявити себе з різних сторін, і тоді взаємини отримають новий імпульс.

Стрілець (23.11-22.12)

Для Стрільців рік Бика має стати часом відпочинку. І якщо закордонні подорожі будуть недоступні, то знайти цікаві місця у своєму регіоні та насолодитися ними буде не проблема. Бик покаже життя Стрільців зовсім з іншого боку, і цим їх приємно здивує.Чекайте на цікаву пропозицію, від якої навряд чи зможете відмовитися, адже це подарує вам незабутні враження на все життя. Стрільців чекає багато нових зустрічей з різними людьми, які не завжди бувають прямолінійними і щирими, як ви. У період напруженості у відносинах з навколишніми людьми варто не забувати, що ви перш за все – людина! З другою «половинкою» враховуйте свій кар’єризм, самовпевненість і бажання незалежності. Іноді це може не подобатися вашому партнерові.

Козеріг (23.12 – 20.01)

Зірки віщують, що 2021 рік відкриє Козерогу всі життєві шляхи, навіть ті, де раніше нічого не вдавалося. Самовдосконалення, підняття рівня своєї освіченості, курси підвищення кваліфікації, подорожі і як результат набагатоширше коло спілкування – це про Стрільців у рік Бика. Ви вмієте знаходити спільну мову з різними людьми, і саме тому можете сміливо будувати плани, братися за будь-який проєкт та виходити на якісно новий рівень. Кохання уКозерогів розквітне з новою силою. На самому початку року навіть існує ймовірність зустрічі з колишнім партнером, який захоче відновити стосунки. Але не варто витрачати на це час, бо «потяг уже пішов».

Водолій (21.01 – 19.02)

Наступний рік змусить Водоліїв задуматись над своїм статусом у суспільстві та про те, чи дійсно вонизаймаються бажаним. Білий МеталевийБик вимагатиме від вассміливості та швидкості ухвалення рішень, і часто навіть не у власних інтересах, а заради благополуччя тих, хто поруч. Ваш спокій і вміння критично мислити згодяться 2021 року в багатьох ситуаціях, які на перший погляд здадуться метушливими. При цьому слід не вдаватися до максимальної серйозності й дозволяти собі веселощі: негативу і так вистачає, а ось позитив на вагу золота.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам у новому, 2021 році не завадило б частіше дослухатись до своєї інтуїції. У році Бика вона може дати неабияк важливі підказки по життю. Металевий Бик сприятиме добробуту, якщо вименше акцентуватиметеувагу на своїх емоціях, а більше – на роботі. Також представникам знака Риб постійно надходитимуть пропозиції щодо зміни робочого місця. Проте погоджуватись астрологи не радять. Можна суттєво програти від подібного рішення, адже на поточному місці роботи для вас готують підвищення. Риби, які досі не знайшли свого кохання, зможуть відшукати його вже восени 2021 року. А ось ті, хто має поряд свої «половинки», перейдуть з ними на новий етап взаємин.

Тижневик "Семь Дней"

Источник

Новости Чернигова