Більше 100 людей одужали від коронавірусу на Чернігівщині, але більше 150 захворіло

За минулу добу в Чернігівській області зафіксували 160 нових випадків підтвердженого діагнозу інфікування на COVID-19. Захворіли 39 чернігівців, 24 жителі Бахмацького та 22 Козелецького районів. Виявлено 18 нових випадків у Ніжині, 12 — у Куликівському районі, 10 — у Сосницькому, 9 — в Ічнянському, шість — у Ніжинському, чотири — у Чернігівському районі. Зафіксовано по три нові випадки у Корюківському, Новгород-Сіверському та Срібнянському, два — у Прилуках, по одному — у Городянському, Менському, Семенівському, Сновському та Талалаївському районах. З них перебувають на госпіталізації – 19, інші лікуються амбулаторно.

Про це повідомляє Чернігівська ОДА, з посиланням на Управління охорони здоров’я.

В той же час на Чернігівщині ще 106 пацієнтів побороли COVID-19. Одужали 14 ніжинців, 12 чернігівців та 12 прилучан. У Чернігівському районі одужали 11 мешканців, у Бахмацькому — 8, у Козелецькому та Менському — по 7, у Куликівському — шестеро, у Носівському — п’ятеро, у Бобровицькому, Ічнянському та Ніжинському — по четверо, у Городнянському, Новгород-Сіверському, Прилуцькому та Ріпкинському — по троє. З них перебували на госпіталізації – 26, інші лікувалися амбулаторно.

Окрім цього, медики зафіксували ще один летальний випадок. Від коронавірусної хвороби померла 71-річна жителька Бахмацького району.

Підтверджених діагнозів інфікованих наCOVID-19 в області – 9787, з них:

  • 4723 пацієнти одужали;
  • 4580 хворих лікуються амбулаторно;
  • 453 пацієнти госпіталізовані;
  • 168 летальних випадків;
  • 23 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу проведено 874 ПЛР-досліджень та 740 ІФА-досліджень.

— Як бачимо, щодня стрімко зростає кількість нових випадків захворювання, зростає кількість хворих, яким потрібна госпіталізація. В області розгорнуто понад 1000 ліжок у 15 медичних закладах. Але ж кожна медична система має свою межу. Тому ще раз наголошуємо про важливість дотримання правил епідемічної безпеки. Такі правила діють у всьому світі, і вони запроваджені заради збереження здоров’я та життя, — зазначив заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Источник

Новости Чернигова