Більше 200 нових випадків коронавірусу в області: майже сотня з них в Чернігові

За минулу добу в Чернігівській області зафіксували 207 нових випадків інфікування COVID-19. ПЛР-тест підтвердив захворювання у 91 чернігівця, 29 ніжинців, трьох прилучан, 31 жителя Бахмацького району, 14 – Бобровицького, тринадцяти – Чернігівського. По два випадки інфікування виявлено у Сновському і Ріпкинському районах, по одному в Носівському й Коропському. Вісім хворих у Корюківському, п’ятеро — у Новгороді-Сіверському, четверо — у Козелецькому та троє — у Семенівському районах. З них двадцять одна особа перебуває на госпіталізації, решта лікується амбулаторно.

Про це повідомляє Чернігівська ОДА з посиланням на Управління охорони здоров’я.

В той же час був зафіксований ще один летальний випадок. Від основного захворювання померла 69-річна жителька Куликівського району. Вона мала супутній діагноз COVID-19.

Окрім цього, від коронавірусної інфекції одужали 97 жителів Чернігівської області: 23 чернігівці, 18 ніжинців, дев’ять прилучан, 14 жителів Чернігівського району, дев’ять – Бахмацького, п’ять – Носівського. Вісім осіб одужали у Бобровицькому і стільки ж у Козелецькому, двоє — у Прилуцькому і один — у Менському районах. З них сорок один хворий лікувався у закладах охорони здоров’я.

Загалом в області 6604 підтверджених діагнозів COVID-19, з них:

  • 2 976 пацієнтів одужало;
  • 3 114 знаходиться на амбулаторному лікуванні;
  • 389 перебуває на госпіталізації у закладах охорони здоров’я;
  • 106 летальних випадків;
  • 19 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.

Наразі в регіоні 3 503 активні випадки коронавірусу. За минулу добу проведено 666 ПЛР-тестів та 850 ІФА-досліджень.

— За ініціативою МОЗ були прийняті рішення щодо посилення карантинних обмежень. Під забороною є будь-які масові заходи з кількістю понад 50 осіб для територій “зеленого” рівня епідбезпеки, понад 30 осіб — для “жовтого” рівня та не більше 20 осіб  — для “помаранчевого». Також додатково введені обмеження щодо часу роботи закладів громадського харчування: ресторанів, кафе, інших закладів. За новими правилами, вони можуть працювати до 22 години, — зазначив заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Источник

Новости Чернигова