Бюро перекладів «ЛЕВ»: професійний переклад 62 мовами світу

Бюро перекладів «ЛЕВ»: професійний переклад 62 мовами світу

Бюро перекладів «ЛЕВ», яке успішно працює вже 15 років, пропонує киянам та гостям столиці скористатися професійними перекладацькими послугами. Основний напрямок діяльності бюро – робота з юридичними особами. Великий штат перекладачів виконує замовлення будь-якої складності, обсягу та тематики. Переклад здійснюється будь-якою з 62 мов світу!

Цілі та принципи роботи бюро

Бюро перекладів «ЛЕВ» займає провідні позиції на ринку професійних перекладацьких послуг у Києві. Не дивно, що серед постійних замовників є багато іноземних партнерів. Один з основних принципів компанії — комплексність послуг, що надаються. Мета компанії – стати єдиним постачальником лінгвістичних послуг для клієнта, щоб позбавити його необхідності звертатися до інших організацій.
Сьогодні клієнти часто замовляють письмовий переклад медичних документів, юридичних, технічних, текстів, художніх творів, веб-сайтів. Крім того, бюро перекладів «ЛЕВ» постійно прагне розширити пакет пропозицій для своїх клієнтів, виходячи з потреб та тенденцій ринку. Великим попитом користуються такі послуги:
— нотаріальний переказ;
— консульська легалізація документів та їх апостилювання;
— засвідчення документів та перекладів;
— локалізація програмного забезпечення;
— коригування, вичитування та редагування перекладів;
— Послідовний та синхронний переклад під час переговорів.
Компанія представлена філією в інших містах нашої країни: Харків, Одеса, Біла Церква. Це значно розширює можливості для численних замовників.
Що цінують клієнти насамперед- https://leo-translate.com.ua/perevod-dokumentov-dlya-posolstva-ispanii-2/
Висока якість, професіоналізм та швидкість роботи – головні переваги співпраці з бюро перекладів «ЛЕВ». Оформлення замовлень відбувається за лічені хвилини і без довгої тяганини навіть у разі великих замовлень, де потрібна одночасна робота кількох фахівців. Команда перекладачів однаково готова береться як за невеликі або шаблонні замовлення (переклад паспорта для виїзду за кордон), так і за величезні проекти (тисячі сторінок технічної документації). Немає замовлення, яке б налякало перекладачів компанії своєю складністю чи обсягом — https://leo-translate.com.ua/perevod-dokumentov-dlya-vizyi-v-velikobritaniyu/
Офіси компанії розташовані за кілька метрів від основних транспортних розв’язок, що робить умови співробітництва ще більш доступними та комфортними для клієнтів. Ще це гарна економія часу.
Відгуки вдячних клієнтів якнайкраще охарактеризують роботу співробітників бюро перекладів «ЛЕВ»:
«Зверталися за перекладом статуту та кількох супровідних листів. Уклалися вчасно! Жодної націнки за терміновість! З розумінням поставилися до нашої ситуації…»
«Неодноразово замовляла нотаріальний переклад. Все оперативно та якісно, до документів жодних претензій не виникло. Дуже ввічливі перекладачі. Дякую!»
Залишити свою заявку на переклад можна прямо на сайті компанії http://leo-translate.com.ua/.