Благодійний фонд «Надія» долучився до заходу на підтримку дітей військовослужбовців. ФОТО

У Києві відбувся благодійний захід «Шлях до відродження», організований за підтримки INSIDER.UA та БФ «Стратегія Відродження України» Юлії Приймак — керівниці Центрального регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Партнером події став БФ молодіжної ініціативи «Надія».

Відомі виконавці, благодійники, військові, меценати обʼєдналися аби зібрати кошти на реабілітацію дітей українських захисників, які загинули чи перебувають у полоні.

«З перших днів повномасштабного вторгнення наш фонд зосередився на трьох основних напрямках роботи. Перший — забезпечення критичним обладнанням і витратними матеріалами лікарень, медичних інститутів і прифронтових шпиталів. Другий — підтримка Сил оборони, забезпечення підрозділів ЗСУ, Нацполіції, Державної прикордонної служби та ГУР дронами, автівками, системами РЕБ та засобами звʼязку. І третій — підтримка дітей, родин з дітьми, переселенців та людей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Тому ми з радістю долучилися до благодійної ініціативи, аби допомогти дітям, чиї батьки віддали життя за Україну або ж утримуються в ворожому полоні. Підтримка їхнього фізичного та ментального здоровʼя має стати одним із пріоритетів, як для держави, так і для благодійних організацій», — зазначила співзасновник БФ«Надія» Віта Присяжнюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТЕПЛОВІЗОР ДЛЯ ВІЙСЬКОВОГО З ПРИЛУК ПЕРЕДАВ БФ МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ «НАДІЯ». ФОТО

 

Усім учасникам благодійного вечора «Шлях до відродження» команда фонду «Надія» передала корисні вітамінні комплекси від американських партнерів Revival Foundation та Geri Care. «Працюємо заради України, її дітей і її майбутнього!» — резюмувала Віта Присяжнюк.

 

Источник

Новости Чернигова