«Блогера», який знущався над чернігівцями і знімав все на відео, направлять до психлікарні

Наприкінці 2019 року у Чернігові набули неабиякого розголосу факти вчинення місцевим мешканцем хуліганських дій із застосуванням предметів, спеціально пристосованих до спричинення тілесних ушкоджень.

 

Жертвами стали кілька громадян, до яких він застосовував газовий балончик, погрожував пістолетом системи Флобера, безпричинно наносив удари руками та ногами.

 

Чернігівець фіксував все це за допомогою відеокамери та для збільшення аудиторії переглядів поширював у мережі Інтернет.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧЕРНІГІВСЬКИЙ БЛОГЕР СТВЕРДЖУЄ, ЩО ПРИЛЕТІВ З ІНШОЇ ПЛАНЕТИ ВІДЕО

 

За результатами досудового розслідування та судового розгляду вину зазначеної особи у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 296 КК України (хуліганство), доведено в повному обсязі. Після проведення судово-психіатричної експертизи з’ясовано, що під час вчинення протиправних дій  громадянин перебував у хворобливому психічному стані, а тому до нього застосовано примусові заходи медичного характеру.

 

Після перевірки законності Чернігівським апеляційним судом рішення суду першої інстанції набрало законної сили, для лікування «блогера» поміщено до відділення з посиленим наглядом Комунального некомерційного підприємства «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня», де йому буде забезпечено надання необхідної медичної допомоги.

 

Джерело – Прес-служба Чернігівської обласної прокуратури

 

Источник