Боррель: рф готова принести в жертву більше людей, до путіна сталін вважав кількість джерелом якості

КИЇВ. 6 листопада. УНН. росія може пожертвувати ще більшою кількістю людей, попри те, що російські втрати значні.
Про це під час виступу перед послами Євросоюзу у понеділок сказав Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель, зауваживши, що Європейський Союз має продовжувати підтримувати Україну та залишатися єдиними у цьому, передає УНН.

Цитата

«Україна більше, ніж будь-коли, бореться проти російського вторгнення. Україна програє, ми — програємо. Нам потрібно зберегти одностайність та єдність у підтримці України. Ми перші, хто підтримує Україну, більше, ніж США, ви знаєте цифри», — сказав Боррель.

Додамо

При цьому голова дипломатії ЄС зауважив, що «перспектива членства, розробка сталої програми економічної та фінансової допомоги, військова допомога через Європейський фонд миру, двосторонні канали, гарантування безпеки є важливими складовими нашої роботи».

«І це має допомогти українському військовому наступу, що стикається з перешкодами, стримати російське вторгнення та повернути свою територію. Російські втрати дуже значні, але росія може відновити сили. Вона готова пожертвувати ще більшою кількістю людей і техніки, не переймаючись тим, якою буде людська ціна. До путіна сталін вважав, що кількість сама по собі є джерелом якості, оскільки людське життя не має сенсу і цінності», — зазначив Боррель.

«Те, що неприйнятно для українців з погляду людських втрат, може бути прийнятним для росіян у короткостроковій перспективі. Тому єдине рішення — продовжувати підтримувати Україну та залишатися єдиними у цьому, бо на карту поставлено наші основні цінності», — підсумував голова дипломатії ЄС.

Джерело: УНН

Новости Чернигова