Британія дасть більше військової допомоги й не дозволить світу забути про Україну – міністр оборони


Британія дасть більше військової допомоги й не дозволить світу забути про Україну – міністр оборони

Грант Шеппс (Фото: EPA)

Велика Британія не дозволить світу «забути про нагальну потребу підтримувати Україну», надасть більше військової допомоги та об’єднає союзників. Про це заявив міністр оборони Сполученого Королівства Грант Шеппс у розмові з міністром інфраструктури України Олександром Кубраковим.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

За словами Шеппса, російський диктатор Володимир Путін сподівається, що світ забуде про нагальну потребу підтримувати Україну.

«Велика Британія ніколи не дозволить цьому статися – ми надамо більше військової підтримки та об’єднаємо наших союзників, щоб дати Україні те, що їй потрібно для перемоги», – сказав британський посадовець.

  • Шеппс заявив, що диктатор Путін не може виграти війну, але й не може знайти спосіб вийти з неї.
  • Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов повідомив, що після початку війни в Ізраїлі допомога Україні від партнерів продовжується й буде надходити до «повної перемоги».
  • Анонімні співрозмовники повідомили автору видання Time, що Зеленський начебто «почувається зрадженим західними союзниками», які «залишили його без засобів для перемоги у війні, а тільки для того, щоб вижити в ній». Попри це, він не збирається відмовлятися від бойових дій і йти на перемир’я з РФ, а його віра у перемогу України «турбує деяких його радників».

Читайте також: Американців запитали, чи достатньо США підтримують Україну: результати опитування

Джерело

Новости Чернигова