Британія: Росія зазнає тяжких втрат, але вони не стосуються еліти, Москви та Санкт-Петербурга


Британія: Росія зазнає тяжких втрат, але вони не стосуються еліти, Москви та Санкт-Петербурга

Мобілізовані в Росії (Фото — скриншот з відео)

Російські війська зазнають надтяжких втрат в Україні, але це майже не стосується Москви та Санкт-Петербурга, елітний прошарок населення Росії не страждає. Про це йдеться у звіті військової розвідки Великої Британії вранці 12 березня.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

«Росія продовжує зазнавати надзвичайно тяжких втрат, наслідки різко різняться за регіонами Росії. Пропорційно чисельності населення найбагатші міста Москва і Санкт-Петербург залишилися відносно неушкодженими. Особливо це стосується сімей еліти країни», – заявили в британській розвідці.

Як зазначається, 21 лютого 2023 року високопосадовці РФ були сфотографовані в перших двох рядах аудиторії під час звернення російського  диктатора Володимира Путіна до нації.

«Відомо, що ні в кого з них немає дітей, які служать в армії», – наголосили у військовій розвідці Британії.

Повідомляється, що у багатьох східних регіонах Росії смертність у відсотковому відношенні до населення у 30+ разів вища, ніж у Москві. Найбільше страждають етнічні меншини – в Астрахані близько 75% жертв припадає на казахську та татарську меншини.

«Міноборони Росії прагне розв’язати проблему постійної нестачі особового складу, ізоляція більш заможних та впливових верств російського суспільства, найімовірніше, залишиться головним завданням», – прогнозують у британській розвідці.

  • За добу 11 березня було знищено 1090 російських окупантів.
  • Британська розвідка заявила, що ЗСУ, ймовірно, стабілізували оборону Бахмута, а конфлікт Пригожина та Шойгу шкодить армії РФ.

Читайте також: Залужний не потрапив у пастку Росії в Бахмуті і не став палити резерви ЗСУ – The Economist

Джерело