Британія: Зимовий наступ Росії провалився, перевага в особовому складі витрачена


Британія: Зимовий наступ Росії провалився, перевага в особовому складі витрачена

Володимир Путін, Сергій Шойгу, Валерій Герасимов (Скриншот відео)

Зимовий наступ Росії провалився, вона розтратила перевагу в особовому складі, яка була досягнута завдяки мобілізації. Про це йдеться у звіті військової розвідки Міноборони Великої Британії.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Британці нагадали, що 11 січня 2023 року начальник Генштабу РФ генерал Валерій Герасимов взяв особисте командування «спеціальною військовою операцією» в Україні.

«Термін повноважень Герасимова характеризувався спробою розпочати загальний зимовий наступ з метою розширення російського контролю над усім регіоном Донбасу. Через вісімдесят днів стає все більш очевидним, що цей проєкт зазнав невдачі», – йдеться у звіті.

У британській розвідці зазначають, що на кількох напрямках уздовж Донбаського фронту російські сили досягли лише незначних успіхів ціною десятків тисяч жертв, значною мірою розтративши свою тимчасову перевагу в особовому складі, отриману внаслідок осінньої часткової мобілізації.

Британія вважає, що існує реальна ймовірність того, що «Герасимов розсуває межі того, наскільки далеко політичне керівництво Росії може зазнавати невдач».

  • Вранці Генштаб повідомив, що найінтенсивніші бої йдуть у Бахмуті, Авдіївці, Мар’їнці та Білогорівці.

Читайте також: У Бахмуті росіяни пішли на принцип і підняли ставки на шкоду самим собі – Міноборони

Джерело

Новости Чернигова