Броня нескореної України! 5 грудня — Міжнародний день волонтерів.

05 грудня 2023 р.   11   0

Вони за покликом серця допомагають людям. Волонтери, волонтерки почасти роблять більше, ніж самі розуміють. Справжню ціну волонтерам знають всі, та найбільше – наші військовослужбовці, переселенці, мешканці прифронтових територій.

Завдяки волонтерському руху, потужній армії забезпечення допомоги врятовано тисячі життів. З перших днів повномасштабного вторгнення сотні тисяч людей приєдналися до волонтерського руху.

Прилуцька громада не стояла осторонь. Хтось допомагав у гуманітарних штабах, хтось плів маскувальні сітки, закуповував лікі, паливо, амуніцію, спільно збирали кошти на придбання автівок для військовослужбовців.

Ангели-охоронці в цивільному доставляли все необхідне захисникам на передову.

Волонтерський рух не припиняється ні на хвилину. Донати, благодійні творчі вечори, ярмарки — зазвичай волонтери не афішують благодійні справи. Їхня постійна допомога, безсонні ночі – пряме підтвердження турботи про тих, кому це вкрай необхідно.

Незалежно від того, чи це бабуся, яка в’яже шкарпетки воїнам, літня людина, яка всі свої накопичення не задумуючись віддає на потреби ЗСУ, школяр чи школярка, які не їздять в школу автобусом, а зекономлені за місяць кошти донатять військовослужбовцям, меценати, які за власний кошт купують автомобілі на фронт та багато інших… Всі об’єднані однією ідеєю – боротися за свободу та незалежність України!

Незламним, сильним, міцним, броні нескореної України у міжнародний День волонтера – добра, чуйності, подарунків долі. Разом до перемоги!

Джерело

Новости Чернигова