Будинки на Шерстянці та Подусівці отримали нових управителів

Замість управяючої компанії «Майас Сілтумс», новим управителем будинків у мікрорайонах «Шерстянка» та «Подусівка» стало КП «Новозаводське» (в рамках проведення конкурсу) та ПП «Техкомсервіс» (на загальних зборах співвласників будинків).

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міськради.

Відповідно до пропозиції КП «Новозаводське», середній тариф підприємства за послугу з управління будинком буде з 1 кв. м квартири – 4,99 грн, а найменший (для одноповерхових будинків) – 1,33 грн.

За словами керівника цього комунального підприємства, аби не було кадрового дефіциту, вони мають намір найняти двірників та працівників інших робітничих спеціальностей, які раніше працювали на «Майас Сілтумс».

Будинки на Шерстянці та Подусівці отримали нових управителів, фото-1

Зазначається, що перелік будинків, яких стосуватиметься проєкт рішення виконкому щодо нового управителя, буде включати не початкові 90, а 88 адрес. Адже в строк для надання пропозицій учасниками конкурсу будинки №6 та №9 по вулиці Дніпровській на загальних зборах співвласників обрали іншого управителя – ПП «Техкомсервіс».

Нагадаємо, що 14 вересня на засіданні Комісії для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Чернігові було розглянуто звернення ТОВ «Майас Сілтумс». Підприємство звернулося з проханням надати згоду на дострокове припинення дії договорів про надання послуг з управління багатоквартирними будинками мікрорайонів «Шерстянка» та «Подусівка» і оголосити конкурс з призначення управителя на відповідні будинки.

Источник

Новости Чернигова