Чаус розповів, чи буде посилення мобілізації на Чернігівщині

Посилення мобілізації з 1 серпня не передбачається, заходи залишаться незмінними.

Про це сказав начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус під час брифінгу 2 серпня, повідомляє Суспільне.

«Щодо хапання на вулицях – скажу так. Всі заходи, будь-які заходи мобілізаційні заходи в тому числі, мають бути здійснені виключно в правовий законний спосіб. Але ми маємо й іншу ситуацію – у нас досить багато ухилянтів, які зараз знаходяться в базах розшуку. Їх розшукують і доставляють у військкомати. Я вважаю, що обов’язок кожного сьогодні – захистити свою батьківщину», — сказав Чаус.

Також начальник ОВА прокоментував чутки про те, що чернігівським воєнкомам допомагають у мобілізаційних процесах колеги з інших регіонів:

«Я чув недавно таку інформацію, що у нас працювали групи чи то з Одещини, чи то з Львівщини. Не було автобусів з львівськими воєнкомами, це точно я зараз вам кажу. Працювали й працюють місцеві групи. Але якщо мобілізаційні заходи ми не будемо виконувати так, як маємо виконувати, то буде підсилення цієї роботи, звісно».

За його словами, питання мобілізації нині пріоритетне на порядку денному, його ніхто не знімав. І всі заходи щодо цього будуть продовжені.

Нагадаємо, станом на 21 червня на Чернігівщині подали понад 20 тисяч заяв до поліції про розшук ухилянтів. Це майже стільки ж, як і мобілізованих в області через повномасштабне вторгнення. Про це сказав начальник Чернігівського обласного ТЦК та СП Олег Гончарук.

Фото з мережі

Источник