Через 2 тижні нові тролейбуси виїдуть на вулиці Чернігова

П’ять нових тролейбусів уже доїхали до Чернігівського тролейбусного управління, але поки що не можуть перевозити пасажирів. Про це під час наради у мерії розповів начальник ЧТУ Руслан Ємець.

За словами керівника комунального підприємства, на початку тижні розпочалася підготовка повного пакету документів, які дозволять новим тролейбусам працювати на вулицях Чернігова.

Тролейбуси мають пройти процедуру технічної інспекції. Це займе приблизно тиждень.

– Плюс час на реєстрацію транспортного засобу у податковій, бо це засіб збору виручки, – пояснив Руслан Ємець. – Десь за два чи два з половиною тижні тролейбуси вийдуть на вулиці.

Цей термін також включає і процедуру обкатки нових тролейбусів, зібраних на Чернігівському автозаводі.

У свою чергу міський голова Владислав Атрошенко публічно звернувся до власника та директора автозаводу з тим, аби вони забезпечили максимально комфортний режим співпраці між ЧТУ і виробником для мінімізації часу простою машин у випадку технічних неполадок.

Нагадаємо, тижнем раніше до ЧТУ підприємства доїхало 3 з 5 тролейбусів, але за підсумками тест-драйву ЧТУ прийняло лише одну машину. Інші два «Барвінки» повернули на чернігівський завод для виправлення недоліків.

Ціна кожного з нових «Барвінків» – 4,79 млн грн.

Источник

Новости Чернигова