Через хорошу деревину: на Семенівщині киянин купив 150-річну закинуту будівлю клубу

25,5 тисяч гривень за закинуту і напіврозвалену будівлю колишнього клубу у селі Блешня на Семенівщині заплатив покупець з Києва Роман Гриньов.

В самому селі, що розташоване за кількасот метрів від кордону з Росією, з весни 2021 року ніхто не живе – там помер останній житель.

Про це повідомляє Суспільне Чернігів.

«Будівлю виставили на аукціон «Прозорро» за 38000 гривень. Два тури покупців не було, а у третьому за 4 години до закриття аукціону зателефонував киянин Роман Гриньов. За ціну ми не трималися — намагаємося швидше продати непотрібне майно, щоб поповнити бюджет громади. Тому покупцеві зраділи. Сам чоловік жодного разу до нас не приїздив. Все вирішував телефоном», – розповіла начальниця відділу комунального майна Семенівської громади Людмила Салімон.

Як припускає вона, покупець придбав приміщення через хорошу деревину, з якої воно збудоване, і має намір зводити з неї будиночки для відпочинку на Івано-Франківщині.

Старими будівлями на Семенівщині, зі слів Людмили Салімон, цікавилися також ще кілька людей із Західної України.

За словами колишнього жителя цього села Бориса Фролова, клуб без вікон, без дверей і без даху стоїть понад десять років. Самій будівлі понад 150 років. Колись там була школа. З 1999 року будівля не експлуатується.

Источник