Через війну рівень доходів жителів Чернігівщини знизився. Але зросла кількість тих, хто працевлаштувався з релокацією

За даними прес-служби Чернігівської міської ради, з початку повномасштабної війни рівень доходів працівників обʼєктів господарювання в Чернігові знизився на 18,7%. Особливо в перші місяці російського вторгнення. Але після звільнення півночі ситуація почала поступово нормалізуватися — вже на початку квітня окупантів вигнали з області та життя почало налагоджуватись. Бізнес же поступово повертається до регіону.

Втім Чернігівщина все ще відчуває певний дефіцит робочих місць, а тому для багатьох наших співгромадян найкращим рішенням стало працевлаштування віддалено або в штат з релокацією. На щастя, багато українських та закордонних компаній пропонують комфортні умови для цього.

За минулі десять місяців частина жителів Чернігова та області виїхала за кордон — до Польщі, Чехії, Німеччини та інших країн. Дехто обрав для себе більш екзотичні напрямки — Кіпр, Мальту, Грецію тощо. При цьому роботодавці часто активно сприяють релокації своїх співробітників.

Так, наприклад, студія UA1 Lviv Games, що займається розробкою ігор та геймплейної складової онлайн-казино, допомагає своїм українським співробітникам з релокацією до Києва або ж до офісу на Мальті. Цією можливістю вже скористалося понад 20 спеціалістів компанії разом з сімʼями. Важливо й те, що нові співробітники за умови офіційного працевлаштування також можуть отримати допомогу з переїздом до Мальти разом з родиною. Все цілком легально та прозоро. Звісно ж, за умови, що вам дозволено виїзд за кордон в умовах воєнного часу.

Сьогодні UA1 Lviv Games має декілька відкритих вакансій і активно шукає досвідчених спеціалістів в Україні:

— Assistant Art Manager

— Associate Producer

— Outsource Manager

— Senior Producer

— Game / Level Designer

— Senior Game / Level Designer

— Technical Designer

— Animator

— Senior Technical Animator

Дізнатися більше інформації та залишити заявку ви можете безпосередньо на сайті UA1 Lviv Games в розділі Careers. Якщо маєте відповідний досвід та навички, це може стати для вас чудовою можливістю отримати посаду в відносно молодій, але дуже амбітній IT-компанії.

Співробітники мають можливість самостійно обрати, в якому офісі хочуть працювати — в київському чи мальтійському. У будь-якому випадку компанія допомагає з переїздом, пошуком житла та адаптацією на новому місці. Але зважайте на те, що виїзд військовозобовʼязаних чоловіків в період дії воєнного стану навіть за умови працевлаштування за кордоном та отримання робочої візи неможливий. Але релокація можлива після завершення бойових дій.

Источник

Новости Чернигова