Через виробництво сурогату: у підприємця з Чернігова конфіскують авто. ФОТО

Правоохоронці припинили діяльність підпільної гуральні у Чернігові, що працювала із розмахом.

За інформацією прес-служби ГУ ДФС у Чернігівської області, співробітники податкової міліції викрили мешканця Чернігова, який організував у «підпіллі» кустарний цех з виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв. Розливання та фасування продукції проводив в антисанітарних умовах, з сировини невідомої якості. На здоров’я своїх клієнтів не зважав.

Для «яскравої обкладинки» спритник використовував тару та упаковку відомих офіційних виробників алкоголю. Готову продукцію продавав через закриті групи у мобільних додатках миттєвих повідомлень та через торгівельну мережу Чернігівської області.  

Під час обшуків у підпільному цеху вилучили 900 літрів фальсифікату, а також обладнання для виготовлення, розливу та пакування алкогольних напоїв, фурнітуру, ємності із залишками рідини з характерним запахом, марки акцизного податку з візуальними ознаками підробки.

Кримінальне провадження з обвинувальним актом було направлено до суду. «Гуральника» визнали винним у злочинах, передбачених статтями 199 та 204 Кримінального Кодексу України.

Згідно з рішенням суду, весь фальсифікат та обладнання для його виготовлення підлягають знищенню, а авто, яке використовувалось у злочинній діяльності – конфіскації.

Горе–підприємця засудили до 4 років позбавлення волі з іспитовим строком 2 роки.

Фото – прес-служба ГУ ДФС у Чернігівській області

Источник