Чернігів вийшов на плато по коронавірусу, – гендиректор міської лікарні №2

Владислав Кухар, який донедавна очолював управління охорони здоров’я, а з минулого тижня керує міською лікарнею №2, висловив сподівання, що ситуація з темпами поширення коронавірусу у Чернігові стабілізувалася.

Генеральний директор лікарні №2 заявив на нараді у мерії, що кількість людей, які захворіли на COVID-19, протягом останнього тижня зменшилася, якщо порівнювати з попереднім періодом.

– Ситуація вирівнюється. Стало краще ніж на минулому тижні. Сподіваємося, ми досягли плато і захворюваність не буде зростати, – доповів Владислав Кухар. – Наповненість ліжок – на тих самих цифрах. Не збільшується і не зменшується, – додав він.

Разом з тим, він зазначив, що наразі Чернігів очікує від Міністерства охорони здоров’я дозвіл на підключення до надання допомоги хворим на коронавірус лікарні третьої хвилі – міської лікарні №1. Національна служба здоров’я вже погодила цей момент. Тепер справа за МОЗ.

Також існує проблема із забезпеченням медичних закладів Чернігова кисневими кранами аби використовувати не мобільні кисневі концентратори, а стаціонарні магістральні системи.

– Ії виробляє лише один завод в Україні. А там черга. Ми замовили і перевели передоплату. Обіцяють за два тижні виконати замовлення, – сказав Владислав Кухар.

Источник

Новости Чернигова