Чернігів залишається у червоній зоні

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій чиновники ухвалили новий розподіл регіонів України відповідно до темпів поширення коронавірусної інфекції.

Нове зонування почне діяти з півночі 2 листопада. У «червону зону» карантину потрапили 11 обласних центрів.

Серед них – Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми,Харків, Хмельницький, Чернівці та Чернігів.

Також до червоної зони комісія віднесла Варвинський район Чернігівської області. А от Ніжин, який тривалий час був «червоним» тепер потрапив до помаранчевої зони.

Чернігів залишається у червоній зоні, фото-1

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів змінив критерії для розподілу регіонів по карантинних зонах. Тепер в червону зону потрапляють регіони, де захворюваність протягом 14 днів перевищує 320 на 100 тисяч населення. Для Чернігова ця межа становить 64 людини на день.

Відповідно до алгоритму дії так званого адаптивного карантину Україну поділили на чотири зони за рівнем темпів поширення коронавірусу. У кожній з них діє певна низка обмежень.

Зокрема, для червоної зони комісія рекомендує закривати усі навчальні заклади (у тому числі садочки та школи), зупиняти громадський транспорт, тощо.

Источник

Новости Чернигова