Чернігівці до кінця березня мають повірити лічильники гарячої води та тепла: як це відбувається

До кінця березня споживачі АТ “ОТКЕ” мають повірити понад 15,3 тисячі лічильників гарячої води та понад тисячу лічильників тепла. Згідно з законом, повірку приладів обліку гарячої води та теплової енергії люди мають проводити раз на 4 роки власним коштом.

Про це повідомляє АТ «Облтеплокомуненерго» на своїй сторінці у Facebook.

«Якщо споживач не дотримується терміну проведення обов’язкової перевірки приладів обліку, то підприємство не може брати за основу для розрахунків показання таких лічильників. Тож нарахування здійснюватимуться за методом, який застосовується для квартир без індивідуальних засобів обліку», – йдеться в повідомленні.

 

Хто має проводити періодичну повірку лічильників?

Сьогодні у Чернігові працює чимало підприємств, які надають такі послуги, достатньо задати відповідний запит в мережі інтернет і отримаєте від 5 і більше пропозицій, і лише споживач обирає до кого з них звернутися.

Але до вибору виконавців слід підходити дуже зважено, в першу чергу слід перевірити у фірми наявність Свідоцтва про уповноваження на проведення повірки засобів вимірювальної техніки (відповідно до Закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність”).

Які документи підтверджують успішне проходження повірки?

— Акт про проведення періодичної повірки, де зазначена серія та номер лічильника, дата проведення повірки або демонтажу, показання приладу.

— Свідоцтво про відповідність приладу обліку державним вимогам до вимірювальної техніки, де буде зазначено дату наступної періодичної повірки лічильника.

Куди необхідно направити документи для постановки лічильника на облік?

Прийом документів здійснюється 5 днів на тиждень в контакт-центрі підприємства: м. Чернігів, вул. Реміснича, 55б (ПН-ЧТ з 08:00 до 17:00, ПТ з 08:00 до 16:00, без обіду).

В режимі 24/7 — на електронну поштову скриньку: [email protected], з обов’язковим зазначенням адреси та номеру особового рахунку абонента.

Фото – ілюстративне.

Источник

Новости Чернигова