Чернігівець пробіг свій сотий марафон. ФОТО

Спортсмен із Чернігова, 36-річний Павло Деркач, здолав свій сотий марафон.

До такої мети він ішов три роки.

Про це бігун повідомив кореспонденту Укрінформу.

«Я — аматор, бігати почав десь у 25 років. Перший марафон пробіг у Харкові 29 квітня 2018-го, а сотий вирішив провести вдома, у колі друзів рівно через три роки. Друзі бігли різні дистанції — в залежності від свого бажання і підготовки. Але поруч зі мною постійно хтось був», — розповів Деркач.

За словами спортсмена, 99-й марафон він пробіг у Києві 25 квітня під час проведення Kyiv Euro Marathon 2021, який проходив у столиці за підтримки Представництва Євросоюзу в Україні.

А вже 29-го числа досяг своєї високої цілі. 

Деркач додав, що в Україні небагато людей, які пробігли 100 марафонів, і в Чернігові таких теж, імовірно, немає. Особисто він знає киян, у послужному списку яких 38 і 66 марафонських забігів, а про тих, у кого більше 100 — взагалі не чув. Зате знайомий із білорусом, за плечима якого 900 марафонів.

Источник

Новости Чернигова