Чернігівка хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила 12 тисяч гривень

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

Вчора до поліції звернулася 62-річна мешканка Чернігова із повідомленням, про те, що з її банківського рахунку зникло близько 12 тисяч гривень. Жінка розповіла поліцейським, що в інтернеті побачила оголошення про оформлення «грошової допомоги» та зацікавилась ним. Про це повідомляють у поліції Чернігівського району.

Для отримання коштів жінка перейшла за посиланням та ввела всі реквізити своєї банківської картки та пін-код. Після виконання цих умов з її рахунку зникли гроші.

Нині поліція розшукує причетних до шахрайства у рамках кримінального провадження, відкритого за статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Поліція наполегливо рекомендує: якщо вам пропонують «натиснути, щоб отримати грошову допомогу», або «заповнити заявку на виплати від ООН за 10 хвилин» — ігноруйте такі вказівки та не переходьте за посиланнями! Так діють шахраї!
Будь-яка соціальна допомога не оформлюється в соцмережах, для цього слід звернутися до державної установи, ЦНАПу тощо.

Tags

Источник

Новости Чернигова