«Чернігівобленерго» отримало обладнання від Латвії

108 розподільних щитів 0,4 кВ енергофірми «Jauda» отримало АТ «Чернігівобленерго» в якості гуманітарної допомоги від Латвійської Республіки.

 

Про це повідомляє прес-служба організації.

 

Кошти на обладнання були залучені в рамках кампанії, організованої латвійською державною установою «Latvenergo» за сприяння Посольства України в Латвії, Міністерства економіки Латвії та Благодійного фонду «Ziedot.lv.».  

 

«Майже 100 тисяч євро ми зібрали завдяки пожертві на підтримку України – по одному євро з кожного контракту на постачання природнього газу, укладеного між «Latvenergo» та латвійськими домогосподарствами протягом листопада-грудня минулого року. Я дуже радію, що, незважаючи на те, що повномасштабна війна в Україні триває вже майже два роки, мої земляки не припиняють своєї допомоги. Надавати її українцям ми плануємо і надалі», – пояснила заступниця керівника місії з питань реформ та реконструкції Посольства Латвійської Республіки в Україні Мадара Сіліня.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» ОТРИМАЛО 7 ТОНН ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ В ОБЛАСТІ

 

«Ми постійно відчуваємо підтримку іноземних партнерів і дуже вдячні нашим друзям-латвійцям за те, що не забувають про нас. Так, обладнання, яке ми отримали сьогодні, уже найближчим часом стане частиною розподільних мереж Товариства. Найперше воно замінить те, що було пошкоджене обстрілами. І це точно значно підвищить якість і надійність електропостачання в області. А саме забезпечення наших споживачів якісною послугою з розподілу електроенергії навіть у найвіддаленіших куточках Чернігівщини», – сказав технічний директор АТ «Чернігівобленерго» Олександр Марчук.

 

Источник

Новости Чернигова