Чернігівщина провела в останню путь п’ятьох воїнів, які загинули за свободу України

  Капітан Романченко Дмитро Юрійович народився 28 вересня 1997 року в Чернігові. У 2015 році він закінчив Чернігівську ЗОШ №12, а у 2019-му – Одеську військову Академію. Після цього Дмитро потрапив на службу до 54-ї окремої механізованої бригади. З початком повномасштабного ворожого вторгнення він разом із побратимами на посаді командира розвідувального взводу давав гідну відсіч ворогу, борючись за майбутнє українського народу. За роки служби був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

  На жаль, 9 вересня 2022 року біля населеного пункту Спірне на Донеччині Романченко Дмитро загинув. Сьогодні в Чернігові рідні та близькі провели бійця в останню путь, попрощавшись у Катерининській церкві та поховавши його на кладовищі «Яцево».

  Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

  Солдат Чичкан Валентин Михайлович народився 29 квітня 2002 року в селі Ліски, що на Корюківщині. Тут він закінчив місцеву школу І-ІІІ ступенів і розпочав навчання в Куликівському професійному аграрному ліцеї за спеціальністю «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», який закінчив у червні 2020 року.
  Восени того ж року Валентин уклав контракт і потрапив до 4-ї бригади оперативного призначення Національної Гвардії України. Після початку повномасштабного ворожого вторгнення у її складі Валентин мужньо виконував бойові завдання з захисту територіальної цілісності та недоторканості нашої держави.

  На жаль, 23 вересня 2022 року під час виконання чергового бойового завдання поблизу населеного пункту Новоселівка на Донеччині Чичкан Валентин загинув… Сьогодні рідні та близькі провели його в останню путь на його Малій Батьківщині, вшанувавши світлу пам’ять воїна та поховавши його на місцевому кладовищі села Ліски.

  Старший солдат Пугач Євген Володимирович народився 4 липня 1995 року у місті Ічня Чернігівської області. У 2012 році закінчив Ічнянську гімназію ім. С. Васильченка. З 2015-го по 2017-й роки проходив строкову військову службу. 27 квітня 2021 року Євген уклав контракт з 30-ю окремою механізованою бригадою. Тут він обіймав посаду навідника одного з підрозділів мотопіхотного батальйону.

  На жаль, 22 вересня 2022 року під час боїв в районі н.п. Миколаївка Друга Донецької області Пугач Євген загинув. Сьогодні рідні та близькі, друзі та побратими попрощалися з загиблим Героєм-земляком та поховали його на рідній Ічнянській землі.

  Старший солдат Луцак Любомир Васильович народився 31 липня 1991 року у місті Івано-Франківськ. Із 1997 року навчався в Краснянській середній загальноосвітній школі І-ІІ ступенів, що на Вінниччині. Після закінчення 7 класу у 2003 році вступив до Тиврівського професійного ліцею, а потім – до Бобровицького фахового коледжу. До 24 лютого 2022 року Любомир працював у Києві, але з початком повномасштабного ворожого вторгнення долучився до лав Захисників України та потрапив на службу до в/ч А7105. Разом із побратимами він віддано захищав рідну Батьківщину від ворожих окупаційних військ.

  На жаль, 23 вересня 2022 року під час боїв поблизу села Миколаївка на Донеччині Луцак Любомир потрапив під ворожий артилерійський обстріл. Отримані ним травми виявилися несумісними з життям. Вдома у нього лишилися дружина та двоє неповнолітніх дітей. Сьогодні вони разом із друзями та побратимами загиблого воїна провели його в останню путь…

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Важка втрата: загинув захисник із Чернігівщини

  Молодший сержант Гриценко Владислав Олександрович народився 20 січня 1998 року у селі Пархимів. Навчався в Остерській гімназії, а у 2019-му долучився до лав Збройних Сил України на контрактну службу. Так він потрапив до складу 13-го окремого десантно-штурмового батальйону.
  Від 24-го лютого на посаді головного сержанта десантно-штурмового взводу Владислав сумлінно виконував свій громадянський на військовий обов’язок із захисту суверенітету та територіальної цілісності України.

  На жаль, 20 вересня під час виконання чергового бойового завдання поблизу населеного пункту Яцківка, що на Донеччині Гриценко Владислав загинув… Попрощалися із загиблим воїном у його рідному селі Пархимів, де і поховали.

  Пам‘ять про них назавжди залишиться в серцях кожного з нас!
  Слава загиблим Героям!
  Спочивайте з миром…

  Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

  Tags

  Источник