Чернігівщина та Сумщина знову опинилися під обстрілами

Прикордонні регіони Чернігівщини та Сумщини знову були обстріляні ворогом

За інформацією Державної прикордонної служби, учора, 4 листопада, російські окупаційні війська продовжили обстрілювати прикордоння Сумської та Чернігівської області.

Ворог наніс вогневе ураження із застосуванням мінометів та ствольної артилерії.

Під ворожим вогнем опинилися Краснопільська, Миропільська, Хотінська, Зноб-Новгородська та Білопільська громади Сумщини й Новгород-Сіверська, Семенівська та Сновська громади Чернігівщини.

У першій половині дня окупанти з російського населеного пункту горналь обстріляли територію Миропільської громади з мінометів, пролунало біля десятка вибухів від розривів мін.

По території Зноб-Новгородської громади росіяни відкривали вогонь на ураження з гранатометів — 5 пострілів випущено з району населеного пункту біла берізка.

Двічі за добу ворог накривав територію Хотінської громади з мінометів та ствольної артилерії, загалом пролунало близько десяти вибухів від розривів мін та півтора десятка – від снарядів. Вогонь вівся з російських населених пунктів ніколаєво-дар’їно та свердликово.

Також двічі за добу нападники гатили по території Білопільської громади зі ствольної артилерії та мінометів. В районах двох населених пунктів пролунали вибухи від розривів майже трьох десятків снарядів та з пів десятка – від мін. Вогонь вівся з російських населених пунктів волфіно та зоря. Внаслідок обстрілів пошкоджені помешкання місцевих жителів.

Пізно ввечері загарбники з російського населеного пункту вязово обстріляли територію Краснопільської громади з мінометів, нараховано два приходи.

Семенівську громаду росіяни з району населених пунктів скачок, сушани, ірпа та новий ропск обстрілювали мінометами та зі ствольної артилерії — пролунало 45 вибухів.

Зафіксовано пошкодження цивільної інфраструктури та загибель свійської тварини в одному з населених пунктів громади.

По прикордонню Сновської громади росіяни тричі били мінометами — 22 міни 120 мм калібру випущено ворогом з району населеного пункту чорноземний городок.

З району населеного пункту погар окупанти били гранатометами по прикордонню Новгород-Сіверської громади — 10 вибухів.

Складові Сил оборони продовжують захищати Україну від російських загарбників.

ru-ru.facebook.com/pivnichniy.kordon

Источник