Чернігівщина з понеділка таки в «червоній зоні», — директор Департаменту цивільного захисту ОДА

Від понеділка, 29 березня, на Чернігівщині будуть діяти обмеження «червоної» карантинної зони. Цю інформацію підтвердив директор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Болдирев, повідомляє Суспільне.

За його словами, область діє за постановою Кабміну.

Таким чином, у Чернігові з понеділка закриються заклади харчування, окрім роботи на виніс та доставку, ТРЦ, спортзали, фітнес-центри та басейни.

Забороняється проведення культурно масових заходів, діяльність непродовольчих ринків, а також здійснення регулярних та нерегулярних перевезень.

Остаточне рішення щодо громадського транспорту міська влада ухвалить у понеділок, 29 березня. Але попередньо планується, що його таки не зупинятимуть.

Дошкільні заклади та учні молодших класів продовжать навчатися стаціонарно.

Нагадаємо, протягом вчорашнього дня, 27 березня, Міністерство охорони здоров'я двічі змінювало дані щодо поділу на карантинні зони. І, якщо вранці у «червоній» зоні було 13 регіонів з 24-х, включаючи й Чернігівську область, то вже після обіду кількість «червоних» скоротили до 10-ти.

Зокрема, виключили Черкаську, Чернігівську та Рівненську області. Останні дві потрапили до «червоного» списку вранці 27 березня.

Фото — ілюстративне.

Источник

Новости Чернигова