Чернігівська центральна районна лікарня отримає понад 600 тисяч євро на відновлення

612 000 євро – благодійна пожертва в межах глобальної ініціативи UNITED24 на відновлення Чернігівської центральної районної лікарні. З цією метою МОЗ і Французький благодійний фонд «Mесеnat Servier» (підписант – Ніколя Клаврель, представник фонду в Україні) підписали угоду.

Зокрема, після відповідного рішення Комісії з розподілу коштів для задоволення потреб охорони здоров’я буде здійснено ремонт покрівлі та встановлено вікна і зовнішні двері у триповерховій будівлі поліклініки медзакладу. 

«Щодня російська армія продовжує цілеспрямовано та жорстоко руйнувати українську медичну інфраструктуру: амбулаторії, лікарні, пологові, поліклініки тощо. Так, від початку повномасштабної війни ворог пошкодив 1468 об’єктів медзакладів та ще 193 об’єктів зруйнував повністю, тобто вони не підлягають відновленню. Наше завдання в цих надскладних умовах – забезпечити українцям доступ по медичної допомоги попри всі виклики. Відбудова та відновлення медичної інфраструктури відбуваються як за кошти державного бюджету, так і за рахунок допомоги міжнародних та українських партнерів. Вже вдалося відновити повністю або частково 834 об’єкти медзакладів.  Дякую французькому благодійному фонду «Mесеnat Servier» за бажання долучитися до відновлення Чернігівської центральної районної лікарні. Дякую всім, хто продовжує підтримувати Україну своїми донаціями через фандрейзингову ініціативу Президента України UNITED24. Ви – рятуєте людські життя!», – говорить міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Міст через річку Десна почали асфальтувати (Фото)

Про те, що Французький благодійний фонд «Mесеnat Servier» долучиться до відбудови медичної інфраструктури, йшлося ще на зустрічі з його представниками у квітні цьогоріч. Власне, фонд висловив готовність доєднатись до ініціативи UNITED24 на підтримку України, зокрема до відновлення пошкодженої медичної інфраструктури.

За рік і дев’ять місяців війни пошкоджено та зруйновано 1661 об’єкт закладів охорони здоров’я. Уже вдалося відновити частину, зокрема й на деокупованих територіях, які в результаті ворожих обстрілів та бомбардувань зазнали невеликих ушкоджень – вибиті вікна, пошкоджено фасад…

В цілому, Французьким благодійним фондом «Mесеnat Servier» оголошено допомогу на суму понад 8 млн євро, що на сьогодні є найбільшою цільовою допомогою для  задоволення потреб охорони здоров’я в рамках UNITED24.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Міністерство охорони здоров’я України

Tags

Источник

Новости Чернигова