Чернігівські гонщики планують встановити два рекорди України

Два рекорди України планують встановити учасники чернігівської команди гонщиків МПМ. Йдеться про максимальну швидкість на мотоциклі з одним водієм та з пасажиром.

 

Про це повідомляє Новий Чернігів.

 

Один з учасників цьогорічного заїзду Алек Філіп говорить ,що рекорди будуть встановлюватися у присутності представників національного реєстру рекордів. Вже 11 вересня планується встановити рекорд України розігнавшись до більш ніж 300 кмгод. Для заїзду його учасники використовуватимуть частину траси Чернігів-Гомель, неподалік Ріпок. Там якісне дорожне покриття та немає великих перепадів висоти. При цьому доведеться домовитися з владою міста щодо перекриття руху по трасі в один бік.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЧЕРНІГОВІ БІГТИМУТЬ В ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ АТО/ООС

 

Другий рекорд – це своєрідний парний заїзд, з пасажиром. У чернігівській команді пасажиркою стала Ольга Федюк, яка вже брала участь у встановленні національного рекорду у 2018 році. Вона розповідає, що навіть сидіти на мотоциклі на швидкості у 300 кілометрів на годину – дуже непроста задача.

 

Гонщики сподіваються, якщо все складеться добре, вони зможуть побити – хоч і неофіційно – світовий рекорд швидкості на мотоциклі.

 

Фото — скрін з сюжету телеканалу «Новий Чернігів»

 

Источник

Новости Чернигова