Чернігівський благодійний фонд «Надія» передав швидку на передову

Авто швидкої допомоги для морських піхотинців, апарат штучної вентиляції легень та медикаменти для лікарень Дніпра передали представники благодійного фонду.

 

«Наш фонд займається в основному допомогою людям та медичним закладам. Однак, нещодавно ми отримали запит від наших земляків — морських піхотинців, які нині знаходяться на нульових рубежах. Там дуже потрібні автомобілі. Я радий, що нам вдалося допомогти», — розповів президент БФ «Надія» Сергій Тепляков.

 

За його словами, для допомоги залучили усіх учасників та партнерів благодійного фонду. Також звернулися за підтримкою до Валерія Дубіля. Він допоміг з медичним обладнання.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО ВІДВІДАЛА ЧЕРНІГІВ ТА ПЕРЕДАЛА ПОБУТОВУ ТЕХНІКУ В МОДУЛЬНЕ МІСТЕЧКО. ФОТО

 

«Наш земляк Валерій Дубіль не перший раз долучився до благодійних ініціатив фонду. Цього разу передав 4 монітори нагляду за пацієнтами, які ми передали до лікарні Мечникова. Також окрема подяка народному депутату Антону Яценко та фонду «Сучасне село та місто», який надав апарат ШВЛ. Також вдячність фермеру Івану Якубу», — зазначив Тепляков.

 

 

Благодійний фонд «Надія» активно працює на Чернігівщині. Молоді родини забезпечуються дитячим харчуванням, а лікарні регулярно отримують медикаменти та обладнання.

 

Представники фонду запрошують усіх небайдужих людей долучитися до волонтерської роботи.

 

Звернутися можна безпосередньо до керівника фонду Сергія Теплякова за номером 067 422 07 76.

 

Источник